Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti szerettek a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szerettek a párotoktól pajzán SMS-t kapni? Küldjek neki? 22F

Figyelt kérdés

Ma nem találkoztam a bnőmmel, csak telefonon beszéltünk. Írtam neki egyet, de még nem küldtem el. Semmi durva, csak hogy most hiányzik és hogy jó lenne...pont-pont pont:D -


Maga az SMS szerintem jó, elküldhetem neki? Kell néha ilyen, vagy mivel ma már telefonon dumáltunk, ezért inkább ne?


2010. nov. 1. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ez most komoly?? küld bátran, nincs erre szabály, azt teszed amit a szíved diktál, már ha szereted, de ha nem akkor is küldheted
2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elküldheted:)

Csak nem tudom jó-e felizgatni akkor, amikor nem vagy mellette. Én örülnék neki:)

2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez ne molyan felizgatós szöveg...csak egy kis szolid....
2010. nov. 1. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen küld el szépen!ezt nagyon sok lány és fiú szereti
2010. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, izé 11000 Ft-os telefonszámláim vannak ezek miatt az sms-k, miatt! A férjem külföldön dolgozik augusztus 10-óta semmi, december 17-én jön haza szabadságra! Ezzel tartjuk életben a szexuális életünket (na meg a skyp-pal) jobb híján! Aki nem szeret ilyen sms-t kapni az hazudik, nyugodtan küld el! A lány boldog lehet, hogy ilyen figyelmes barátja van!!!!!! Egy 25 éves anyuka :)
2010. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!