Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ünnepeltétek a "hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeltétek a "hónap fordulókat"? Milyen ajándékokat vettetek és kaptatok a párotoktól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Sztem nevetséges havonta ünnepleni ezt. Év ok, de hónap kicsit sok lenne.

22/L

2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koldus ***** válasza:
Sehogy. Egyszer kétszer elmentünk enni egy hambit azt kész.
2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
sehogy, én még "összejövési" évfordulót sem tartottam, nem is tudom a pontos dátumot. házasságit igen, azt már érdemes, még azt is megértem, aki évfordulót tart (összejövésit), de ez a hónapforduló egy baromság szerintem.
2011. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges hónapfordulót ünnepelni. Mondjuk olyankor romantikázhattok kicsit többet, gyertyák, szexi ruci, de ajándék meg vacsi meg készülődés szerintem felesleges. Évfordulót ünnepeljetek majd inkább:)
2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy hányadik forduló, én nem is szoktam mindre. Én a barátnőmnek az elsőre általában mindig valami aranyosabb plüssállatot vettem, hogy tudjon valamivel aludni és rám gondoljon közben. Faragtam már karkötőt, féléves fordulóra veszek először valami nagyot, ékszer pl. nyaklánc, romantikus vacsorára viszem és ott adom át. Évfordulóra illik inkább szerintem a gyűrű. Kreatív személyiségnek tartom magam, úgyhogy nem ragaszkodom ahhoz, hogy mindig csak vegyek. DVD-t írok ki, ha tudom, hogy milyen filmeket szeretne megszerezni, kidekorálom, egyedi pólót csinálok, gravíroztatok. A lényeg, hogy lássa, hogy nem valami, amit az utolsó pillanatban csaptál össze vagy kaptál le a polcról a boltban. Szexi fehérnemű is jó ötlet szerintem, ha bevállalósabb a csaj, akkor randibugyi;) Virág, csoki.. Sok lehetőség van. Sok sikert!:)

Kapni.. azt hiszem lebukok, én is lány vagyok, szóval ékszernek nagyon örülök, egy gyűrű volt eddig a legszebb amit kaptam meg virág:) De inkább én adtam eddig.. szóval ez a része ekkorára sikeredett:) Bocsi a sok rizsáért. 19/L

2011. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RaksashaGirl ***** válasza:

Mi csak megjegyezzük hogy "héé, ma vagyunk x hónaposak" :) Nem csinálunk ebből ügyet. Majd az évesnél meglepem, de akkor sem veszek, hanem inkább erotikával fűszerezem a hangulatot. ;) Nekünk épp tegnap volt. :D Folyóparton voltunk kint fürdeni, azután eszembe jutott hogy hányadika van, és megmondtam neki. :P Ő meg egyből : "jééé, tééényleeg! ", és akkor csókolóztunk egy darabig. :D

Nem kell ennek olyan nagy körítést adni. Szerintem. :)

2011. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy vannak még normálisan gondolkodó csajok és nem csinálnak ekkora ügyet ebből és nem kapnak sírógörcsöt, ha a barátjuk elfelejtette a hófordulót.
2011. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig meglep a Lovagom valami aprósággal minden hónapfordulón. Egy kis bonbon, egy tábla csoki, vagy egy szál virág, teljesen mindegy. Olyan jól esik. És ez 5 év 3 hónapja így megy. 22/N
2011. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem az összes ilyen kötelező ajándékozás idegesít. veszek virágot ha megtetszik egy veszek csokit ha van kedvem vagy elhivom főzök vacsit este kukorica film stb. ékszert is ha megtetszik valami. viszont évfordulok szülinapok karácsony ilyesmi kötelező körök idegesítenek. ne csak akkor gondoljatok már rá. hanem amikor épp eszetekbe jut. persze veszek ajándékot karácsonyra évfordulora... de azok sose olyan jok mint ami hirtelen ötletből volt. hameg veszek valamit nem tudom magamnál tartani annyira érdekel a reakcioja. szoval azse megoldás h mikor megtetszik valami megvezsem és majd valami ünnepkor adom át
2011. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!