Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, csak nagyon mebántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, csak nagyon mebántott, mert hazudott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kapcsolatom,kb szeptemberig minden nagyon jól ment,egy-ként vitatkozáson kívűl sosem veszekedtünk.De mostanában megfele őrülök,egy pár napja volt egy olyan érzésem,hogy a barátom megcsal,vagy csak irogat valakivel,és ma kiderült,hogy így van,skypon irogatott valami 2 csajjal,és még elkezdett engem vádolni,hogy ő csak azért csinálta ezt,mert én is mindíg hazudtam neki,pedi nem igaz,persze utána bevalotta,hogy hülye húzás volt,hogy ezt csinálta,meg,hogy megtudok-e neki bocsátani,én mondtam neki,hogy nem,mert már nem bízok benne,de nem küldtem el,mert túlságosan szeretem,de félek megin hazudni fog.Szerintetek túlreagálom??
2009. jan. 7. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak a férfiaknak néha nagyon hülye húzásaik.

Szerintem most az egyszer bocsáss meg neki, hátha tanult belőle. (Végül is csak beszélgetett velük)

De ha újra hazudik, hagyd ott, bárhogy is szereted!

(F/18)

2009. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösszike,csak az a baj,hogyéletemben először biztam meg fiúban,és kicseszett velem,nem az a legnagyobb baj,hogy irogatott valakikkel,hanem,hogy hazudott,de megbocsátottam,pedig az ilyen fajta viselkedés nem jellemző rám,de nagyon szeretem.Kössz a válaszod:)
2009. jan. 7. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
barmennyire is szeretitek egymast te is csak beszelgetsz sracokkal...van egy olyan szoveg h "huseget fogadtam de vaksagot nem"....szerintem azert hazudott mert nem akart ebbol nagy vitat....aztan megis az lett...fel a fejjel...ne legy szomoru,ezzel meg minden megy tovabb...beszeljetek meg a dolgokat
2009. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez a skype-os dolog annyira gyerekes. Milyen lanyokkal beszelget, ismeri oket vagy akar toluk valamit. Szerintem en is megsertodnek ezen, mert eleve kik ezek, honnan szedte oket. Csak ugy folytasd a kapcsolatot, ha oszintek tudtok lenni egymashoz, te is hozza es nem hazudsz neki.
2009. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, a fiúk elég gyávák (vagy nem tudom miért), de próbálják elhallgatni, ha rosszat tesznek. Mint már írták feljebb, veszekedés-elkerülés, és Neked sem akar szomorúságot okozni. Rá kell venned, hogy őszinte legyen Veled, bármit el merjen mondani. Kérd meg rá. Ha elmond valamit, ha rossz is, ne reagáld túl (ha elmondja, úgyis bánja), viszont, ha ellhalgat valamit, legyen következménye.


Én is beleestem sokszor ebbe a hibába, de le lettem róla szoktatva :)


/22f/

2009. jan. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt ahogy viselkedtél (a csajom tudja h ha eljátsza a bizalmam akkor viszlátvan nemérdekel mennyire szeretem), egyátalán nem reagálod túl, mond meg neki h nemtudsz megbocsájtani neki, de még szereted szal időtkérsz tőle h ádgondold a dolgokat, ha szeret majd elkezd rád hajtani ne félj és akkor 2x is meggondolja ha összejön 1 csajjal


17/F/

2009. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát azt elhiszem, hogy nagyon rosszul esik. Nálunk is így volt hogy én irogattam egyik volt barátnőmnek, de csak mint barát. Utána hivogatt a csajszi. barátnőm meg kiakadt és lerázta, akkor mondta h ne foglalkozzak vele többet. Utána én a hülye férfi fejemmel persze csináltam tovább és sajna hazudoztam neki ez miatt. kiderült és nagyon kiakadt, már a szakítás szélén voltunk de megbocsátott. Igazán szereted és tényleg nem megcsalás miatt volt, szerintem bocsáss meg neki.
2009. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat,lenyeltem azt a dolgot,de elfelejteni nem tudom,mondtam,hogy ez volt az utolsó ilyen,hogy megbocsájtottam a hazugságot,mert tényleg nagyon szeretem
2009. jan. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!