Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és osztálytársam szeretne velem járni de nem tudom mit tegyek és hogy mit érzek?!

Figyelt kérdés
ő 17 éves és nagyon aranyos velem, mindig ir smst hogy szeretlek és ennek mindig nagyon örülök de nem tudom eldönteni hogy szeretem-e úgy és hogy járjak-e vele..:( néha úgy érzem, hogy járnék vele néha viszont elbizonytalanodom..én nagyon adok más véleményére és mindenki szerint csúnyácska..szerintem is de nagyon aranyos és nem tudok dönteni..:/ holnap után találkozom vele, hogy megbeszéljük a dolgokat de nem tudom mit válaszoljak majd arra a kérdésére hogy járjunk-e..:( és ezért most szomorú vagyok:/ irjatok léccives, és ne azt hogy nem vagyok elég érett a kapcsolathoz..
2010. nov. 2. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nagy iq harcos lehet az inas :D
2010. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Scream85 ***** válasza:

14éves vagy és 17 éves osztálytársad van?

Szép :D

2010. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne mások véleménye érdekeljen de a srác valami IQ harcos lehet ha 17 évesen az osztálytársad:D
2010. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 éves xD azmár komoly. Amúgymeg,honnan tudnánk? Ha járni akarsz vele, akkor jártj, ha nem akkor meg ne.Nem mondhatjuk meg hogy mit csinálj.Te igazából megerősítést vársz, hogy jól cselekszel, ha a külseje alapján ítéled meg, mert egyedül gyengevagy magadnak bevallani.
2010. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 es 14 egy osztalyban XD WTF!!!!! Igen igazi IQ betyar lehet. :D
2010. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit akarsz, akkor tényleg nem vagy érett egy kapcsolathoz.
2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És mivan ha a kiscsaj zseni és három osztállyal előrébb jár? :P

Mellesleg a kérdésre válaszolva, tisztázd le magadban mit szeretnél, aztán had szóljon :)

2010. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!