Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt most? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt most? Nem értem saját magamat. Annyira különös.

Figyelt kérdés
Találkoztam tegnap előtt egy lánnyal akivel nagyon jól éreztem magam pedig még csak először találkoztunk. Na de a gáz az, hogy most előjött valami különös érzés bennem. kb 2 éve hogy nagyon szerelmes voltam életemben először egy lányba. Kb 1,5 évig tartott ez a szerelem kisebb-nagyobb hullámokkal. És most ahogy új szerelem jött volna be az életembe, előjött a régi érzése is és most mindig kettő irányba jár az eszem. EGyik az ex a másik meg a mostani, de úgy érzem az ex volt az Igazi valamiért. Most lehet azt mondjátok, hogy még az exet is szeretem és lehet igaz is. De már hem éreztem semmit az ex iránt nyár óta nem is kerestem erre ma már megint beszéltem vele msn-en pedig nem akartam de ez az egész új barátnős dolog nagyon előhozta az ex iránti érzelmeimet. Miért?! Nem értem :(
2010. nov. 3. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert hasonló a helyzet. Az újat válaszd.
2010. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak megijedtél az újtól ezért inkább menekülnél a régi megszokotthoz?

L/16

2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert nagyon jól éreztem magam vele tetszett aranyos kedves volt amilyen nekem kéne, de az ex is ilyen volt az első talin és minden olyan hasonló volt ez igaz
2010. nov. 3. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ex barátnődet válaszd.. az új csajjal hiába érezted magad jól,ha az exed is a fejedben jár =)

Én nagyon nagyon örülnék neki, ha az exedet választanád.!!..=D

2010. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de az exemnek van pasija már
2010. nov. 3. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát az viszont gáz..:S

Akkor próbáld meg az új csajjal..=/ :D

2010. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy pedig várj exedre..:D
2010. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!