Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tegyek ilyen helyzetben? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, akivel fél éve vagyunk együtt. Ma összefutottam a papám öccsével, akivel már legalább egy éve nem beszéltem és most bepótoltuk. Elmondtam neki, hogy most végre boldognak érzem magam, mert érzem, hogy találtam valakit aki szeret és mondtam, hogy ki az. Erre ő azt mondta, hogy ha jót akarok magamnak szakítsak vele. Állítólag a párom nagyon távoli rokonom. A papám öccse se volt teljesen biztos benne, hogy mennyire távoli, de kb. 6od vagy 7ed unokatesóm.

Hogy mondjam el neki? Lehetséges, hogy egy ilyen kapcsolat működjön?


2010. nov. 3. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A családfán olyan messze vagytok, hogy szinte le se írható :) Olyan mintha egy vadidegen lenne.
2010. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? 12 év eltelt, lett gyerek? Vagy szakítottatok 2 hónap-5 év múlva, és mindegy?
2022. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!