Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkereső oldalakon a férfiak 80-90%-ának van párja vagy felesége, és mellette szexet keres?

Figyelt kérdés
Ha meg rákérdezel ,azt fele minden rendben otthon,szereti a párját.Ő csak szexet akar.
2010. nov. 4. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez a ferfi szegyene, illetve megalazza magat, mivel pontosan Neki kellene a Nejet felizgatni, es kielegiteni, de mostanaban ez valahogyan forditva van.

inkabb a Ferfiak ellustultak, a masik pedig az, hogy nagyon sok fiatal teremtest lehet talalni, Akik szinten elvallalnak ilyen 2 ejszakas hancurozasokat, tehat erzelmileg tokeletesen kielegitik egymast!

2010. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
én társkereső ügynökséggel jöttem össze a férjemmel.Minden rendeben van otthon ,azt mondja szeret és folyton csak szexet akar-9 éve
2010. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert sok a prűd semmire nem hajlandó feleség,akiknek mindig fáj a fejük...Egy férfinek jó szex kell nem missziónáriús póz...Érdekes nekem 10 éve egy férfi van az életemben,és sose ment máshova szexért,de én se keresem máshol...

A szex egy alappillér akapcsolatba,ott kell még lennie a többi pillérnek is : Szerelem,szeretet,tisztelet,

hűség,bizalom,elfogadás,tolerancia,kommunikáció.

Amint az egyik pillér kidől,az már nem kapcsolat...Az már csak várakozás a híg fosban...


28N

2010. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nem csak ott van így, hanem az életben is.Nem tudom miért, de régebben nem volt ez így.Talán tényleg azért durvult így el a dolog, mert a nők már könnyen adják magukat?
2010. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:06


Kb. ugyanezt akartam leírni. Van pár barátnőm, akik egyszerűen keresztrefeszítésként élik meg a szexet, a kommunikációt, de váltani, változtatni meg neeeeem, nem akarnak.

2010. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ja és 27/N
2010. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző,főként azért,mert még mai tabu,és otthon sajnos sok családban még a szó kimondása is bűn,az ilyenek a nászéjszakán szembesülnek a pénisszel,és nem tudják mit kell csinálni vele,mindentől undorodnak,mert kiskorukban mikor elkezdték volna felfedzni a testüket,belettek fenyitve,ezért élik meg keresztrefesitkést,és persze ott van a csdaládon belüli erőszak,azt sem könnyű feldolgozni,az ilyen sose fogja élvezni a szexet...Mert fájdalmas emléke fűződik hozzá...Sajnos munkám során sok ilyet tapsztalok...
2010. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Miicsoda, van ilyen a társkeresőkön? Hát.. ez elég gáz, képpel meg mindennel vannak ilyen pasik? huhh. Mondjuk szerintem a társkereső alapból gáz, sok lehet a kamu, és ha kérdezik majd az ismerősök, meg a gyerekeitek hogy hol ismerkedtetek meg akkor mit mondtok majd: a társkeresőn. Szánalmas arcok vannak rajta amúgy is. Én csak poénból regisztrálok , aki komolyan gondolja az gáz.
2010. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság már elég sok perverz ember van.

Ha tényleg szeretné a párját, akkor nem társkeresőkön lógna, hanem épp a szerelmének kedveskedne.:) Ezért nem jók a társkeresők : Soha nem lehet tudni, ki ül a másik gép mögött. :)

2010. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

15:06

Igen ez is igaz, hogy nagyon sok No elhagyja magat pl. amikor mar ferjnel van es szult gyermeket, aztan mar nem torodik az alakjaval, nem apolja magat pl.,

Az pedig igaz, hogy bizony a hazon kivul pedig, nagyon sok a csinos es apolt No, vagy lany, tehat igen talan nem is csoda, hogy a Ferj az elhanyagolt feleseg mellett, egy ilyet kivan meg!

2010. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!