Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha ilyen társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha ilyen társkereső hirdetést olvasnál? Vagy szeretik az ilyen nőket a férfiak, mit gondolsz "róla"?

Figyelt kérdés

A történet teljes mértékben FIKCIÓ, KITALÁLT



Húszonéves nő vagyok, átlagos vagy inkább szép külsejű, kicsit lobbanékony természettel. Nem akarok kertelni, nekem olyan 25-ön túli férfi kell akinek van olyan anyagi háttere hogy el tud engem tartani adott esetben, mert dolgozni azt nem szeretek, csak ha nagyon muszáj. Néha azért rendet rakok a lakásban de ha a cuccaid szín és forma szerint rendezetten sorba a szekrényben akarod látni, és ehhez ragaszkodsz, vagy egyáltalán ahhoz hogy a szekrényben legyenek, nem én vagyok az eseted, mert gyakran kell a szárítóról öltözködnöm. Főzni szeretek és tudok is, nem lehet olyan vágyad amit ne főznék meg neked, persze ha megveszed az alapanyagokat. Elég nehezen viselem ha a társam megnéz más nőket vagy akár szóbaáll velük, ha ilyen történik azonnal kiborulok és hetekig szóló vitát csapok. Buliba csak velem együtt mehetsz, de ott néha leihatod magad mint az albán szamár nem zavar, mert én is leszoktam, és ilyenkor nem zavar a társaság semmiben ;) Nem szokott este fájni a fejem, az a fajta vagyok akitől nyugodt szívvel megkérdezheted hogy mi lenne ha lesz*pnál, nem kell virágnyelven megfogalmazni, az ágyban tabu nincs. Előttem nyugodtan finghatsz böföghetsz, én is ezt csinálom, és ne lepődj meg ha egy szép romantikus film közben amit kifejezetten gyűlölök, egyszer csak feléd fordulok és megkérdezem: nincs kedved megd*gni? Szóval nem az a romantikus fajta vagyok. Alap hogy tudom a jelszavad az emailedhez, és gyakran meg is nézem. Ha valamit el kell intéznem a legjobb az ha megcsinálod helyettem, mert nagyon nehezen veszem rá magam arra hogy bármi hivatalos dolgot is elintézzek. Ha este fél 11körül azt mondom: úgy ennék egy gyrost, te veszed a kabátod és hozol egyet és lehet hogy a végén még én cseszlek le hogy kihűlt mire visszaértél vele.

Mire számíthat az őszinte ember? :-D


2011. máj. 23. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ááááh ezt nem hiszem el XD esküszöm mintha az én önéletrajzomat látnám, csak én nem olvasok bele más emailjába :D de trehány vagyok, böfögök :D takaritani nem szoktam :D és elvárom egy pasitol h ha hajnali egykor azt mondom h pizzát akarok enni akk hoz nekem :D dettóóó :D
2011. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szánalmasak vagytok lányok :) Az biztos, hogy én nem ugranák egyikőtöknek se ;)
2011. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

vannak benne jó részek, de az undorító dolgokat+trehányságot hanyagolni kéne.

Mellesleg ki néz olyan filmet amit gyűlöl?

2011. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ywerd ***** válasza:

Ez marha jó hirdetés :D Még ha kitalált akkor is.Biztos találna magának gazdag pasit,aki kitartaná és megdugná,igaz a pénzéért cserébe elvárná,hogy ott és akkor "használhassa" ahol akarja.De hogy ugrálna e neki ez a pasi,meg hagyná e hogy ennyire kisajátítsa ,csicskáztassa ilyen módon?

Nem.Az már papucs kategória.

Itt két alapvető férfitípust rakott össze a hirdetést megfogalmazó,a sikeres üzletembert,meg a reménytelen papucsot.A lányoknak üzenem akik ilyenek valójában,hogy válasszanak :D De egy fasziban nem fogják megtalálni a két végletet ...

2011. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy a hirdetésben szereplő lánnyal még egy szót is váltsak. Menjen a ....Az ilyenek el vannak kényeztetve.
2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó én szívesen összejönnék vele. Ő egy Trabantban ülne én meg egy úthengerben.
2011. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szépnek kell lennie, hogy meglássam benne a nőt.
2011. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább hazudj!! :P

26 ff Pest

2011. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!