Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem az exem viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem az exem viselkedését?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt!Már 3 hónapja külön vagyunk.

A szakításunk oka az volt hogy egyáltalán nem volt konfliktus a kapcsolatunkban csak olykor egy pici vita...bár egyszer már szakítottunk akkor azt mondta nekem ha AKKOR én nem futok utána egy idő után biztos hogy ő jött volna a kibékülés dologgal... de a kapcsolat utóbbi 2 hetébe csak a folytonos veszekedés ment és mindketten megmakacsoltuk magunkat és feladtuk hirtelen a semmiből vége lett!

Azóta neki is voltak csajai de kapcsolata nem,nekem pedig azóta van barátom! Nem rég újra elkezdtünk beszélgetni találkozna velem újra de a barátom miatt nem teszi..állítja ő .. Nem rég lehívtam magamhoz és találkoztunk bár nem kettesben voltunk mert a barátaival már hamarabb megbeszélte !Aznap rosszul esett neki és féltékeny lett hogy a haverja rám mászott!Mai napig a társaságában én vagyok a téma.Facebookon bökdös lájkolgat egy folytában de ő csak nagyon ritkán ír rám!

Igazából én még szeretem őt de a félelmem hogy már úgysem békülne ki velem... elnyomja bennem azt hogy lépést tegyek felé!

Vajon érezhet irántam még valamit vagy csak játszik azzal a gondolattal hogy nekem úgyis barátom van úgysem merek lépni felé!?


2010. nov. 5. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is.
2010. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mért jöttél össze a mostani barátoddal, ha még szereted az előzőt? ez valamikor biztos be fog kavarni...meg rád mászott a volt pasid haverja? barátod tudja ezeket?
2010. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! ezt tisztázd először szerintem le magadban, hogy mennyire szereted!:) lépj felé, 1 próbát megér nem?:) ha szereted, és elvesztetted, akkor már ha megpróbálod, nem vesztes vele semmit.Csak nyerhetsz vele:)


Mond meg neki mikor beszélgettek, egy idő után hogy, olyan jóóó volt beszélgetni. Eltelik pár ilyen beszélgetés, és ő is egyre többet akar majd veled beszélgetni, aztán mond meg neki hogy szeretnél vele találkozni:) de egyedül..:) hajrá kislány, akit szeretsz, ne hagyd el.Hiába mondják azt hogy: Ne Fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel! Tévedés, a szekér meggondolhatja magát:)(;


" Egyetlen dolog szünteti meg a másik hiányának fájdalmát: ha nem szeretjük tovább. Amikor azt mondjuk, hogy az idő gyógyít, erre gondolunk. A felejtésre. Ez azonban, ha valóban szeretünk, nem lehetséges. A szeretet hiányát csak egyetlen dolog gyógyítja: ha újra találkozunk azzal, akit szeretünk. Semmi más. Jövőre, húsz év múlva, egy másik életben. Mindegy. A hiány mindaddig él, amíg nem látjuk újra. Nem az emléke, a hiánya él bennünk! "

2010. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!