Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
A barátommal szakitottunk 4hónapja!ma találkoztunk 2szer is,olyan furán nézett rám!Pont úgy mikor megismerkedtünk!Talán még mindig szeret?De már van bnője!de mielőtt összejött a csajjal előtte pár nappal nekem mondta h szeret!
2010. márc. 5. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát a csaj valószínűleg pótléknak használja hogy téged elfelejtsen
2010. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is!csak annyit mond,h nagyon jól érzi vele magát!de semmi többet!
2010. márc. 5. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem csak a szexért kell neki a másik csaj mert még téged szeret.. egyetértek az első válaszolóval :)
2010. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De lehet,h én is csak arra kellettem neki, mert januárban együtt voltunk(úgy...)és mondtam neki,h szeretem és akkor mondta h ő is..., majd 2napra megint ott tartottunk,h szex és akkor emgkérdeztem tőle,h csak erre kellek és akkor azt mondta,h igen...!de sztem hazudott,mert azt h szeret a szemembe mondta, de h csak arra kellek neki azt nem!azért szexeltünk,mert kibékültünk...!de sajnos megint szétmentünk pár nap után...
2010. márc. 5. 17:39
 5/11 A kérdező kommentje:
AZnap amikor 2szer is találkoztunk, utána találkoztunk éjszak is!És lefeküdtünk...!De azóta is együtt van a csajjal?De még mindig csak annyit, mondd,h jól érzi magát vele!szerintetek?
2010. ápr. 1. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál! Lehet h a másik csajával is ezt csinálja...:/ Én hagynám a fenébe, főleg h bevallja h csak ara kellek neki...ez azért sok!:/
2010. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondta,h csak arra kellek neki!még maga se tudja, h mi lenne a jobba!ha kibékülnénk vagy ha nem!DE én már nem akarok tőle semmit!csak kiváncsi agyok a véleményetekre!
2010. ápr. 1. 21:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondta, h csak arra kellek neki, akkor azt csak idegből mondta!később bevallotta!
2010. ápr. 1. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem szar az életed, hogy ez a legnagyobb problémád. én már napok óta írok hülye válaszokat, hogy kikerüljek fuckyeahgyakorikerdesekre, de még mindig nem sikerült. amúgy balf_sz vagy.
2010. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van erre egy tökjó how i met your mother rész, pár hete jött ki... röviden: két vasat tart a tűzben. majd ha a csaj dobja, akkor "rájön", hogy mégiscsak te vagy számára az igazi...
2010. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!