Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a legjobb barátnőmnek fontosabb a barátja mint én, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhanyagol a barátja miatt.Olyan rossz,mert tényleg köztünk soha semmi veszekedés nem volt,most sincs csak úgy szép csendben eltávolodunk egymástól:(...Én megértem hogy barátja van és szereti és szeret vele lenni,de a barátait azért mégse kellene elhanyagolja,mert ez a fiú lehet hogy nem örökre szol,a mi barátságunkkal ellentétben,vagyis már nem is tudom hogy örökre szol-e,mert ha így folytatódik akkor én nem fogok versenyezni a fiújával.Szegény próbálja úgy csinálni hogy naponta bár egy kicsit velem legyen,de akkor is megjelenik a barátja és szó szerint elráncigálja mellőlem.Mit tegyek?Nézzek uj barátnő után?(Nem igazán szeretnék más barátnőt keresni,mert még egy ilyen jó biztos nem találnék.)
2011. szept. 20. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább keress magadnak te is egy pasit.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátnője vagy akkor meg kell értened őt,és el kell fogadnod hogy kevesebb időt tölt veled.Nekem vannak olyan barátaim akiket már évek óta nem láttam,mert igy hozta az élet,de nem felejtettem el öket,és ugyanugy a barátaimnak tartom őket.
2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát kedves válaszoló,képzeld,VAN PASIM..és úgy alakítgatom vele a dolgokat hogy ne menjen a barátság kárára.
2011. szept. 20. 14:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor most fogadjam el hogy neki most nincs rám ideje és hagyjam hogy a barátságunk porba hulljon??Na nee..
2011. szept. 20. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele az a megoldás,nem itt kell sírni, amúgy hány éves vagy?
2011. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik barátsg egy ilyentől porba hullik,az sosem volt barátság szerintem.
2011. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak nagyon igazuk van. Beszélj vele, hogy próbálja úgy alakítani az életét, hogy több ideje jusson rád. De tényleg, ha ettől tönkremegy egy barátság, hogy kevesebbet találkoztatok, az nem is volt barátság.

Ha pedig a pasijával komolyabbra fordul a dolog, akkor el kell fogadnod, hogy ő lesz az első az életében.

Természetes, hogy kicsit megritkulnak a találkozások. Ha viszont tényleg úgy érzed, hogy már egyáltalán nem foglalkozik veled, akkor itt az ideje egy nagy beszélgetésnek vele.

2011. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez velem is így volt csak annyiba más hogy én pasi vagyok és nekem haverom csinálta ezt mára lassan 1 éve lesznek együtt azzal a hugyos Rib**cal kb most úgy áll a nagy barátság hogyha meglátom örülhet hogy nem operálom le az arcát :) de csaj fére kúr amit ő nem tud és ez engem nyugtat . lehet szemét vagyok de ez van
2011. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondoltál már arra, hogy vele fog esetleg családot alapitani és nem veled
2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te meg kedves utolsó válaszoló azon gondolkozz el,hogy egy 15 éves leánykának még nem a család alapításon kell járjon az esze!
2011. szept. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!