Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem azt a fiút (16), aki szakított velem, és hogy megtudjam miért szakított? 14/L

Figyelt kérdés

ő volt az első szerelmem.neki is én.vele csókolóztam először.ő is velem.két hete normális ok nélkül szakított velem.összevissza rizsázott...10napig jártunk.azóta kérdezte,hogy hogy vagyok azt mondtam jól.tudja hogy szenvedek és ez zavarja..beszéltem vele msnen hogy megtudjam miért hagyott ott és egyszercsak ezt irta: "és ezt nem mondhattam neki

vagyishát nemtom

valamit rizssáztam

és most itt zaklat

mert sejti hogy rizsa volt"

KIBESZÉLT VALAKIVEL.mondtam h ez mocskos dolog erre azt mondta nm beszélt ki csak azért irta hátha megutálom de rossz taktika volt..nem tudom mi az igaz. majd irt hogy:"ne haragudj...idővel mindent megértesz".azt mondta

de én most szeretném megérteni.baromira szenvedek folyton sírok miatta.mindenről de tényleg minden helyről ruháról plüssállatról eszembe jut.teljesen kivagyok.nincs másik lány...hogy deríthetném ki,miért hagyott el?és hogyan szerezhetném vissza?(hetente 1szer muszály találkoznunk mert zenekarba járunk...)


2010. nov. 5. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Van másik lány. Ha biztos vagy benn, hogy nincs, akkor az is lehet, hogy valamilyen betegsége van, amit szégyell.
2010. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy beteg lenne...ő is mondta hogy nincs másik lány mivel mondtam neki,hogy ha annyit mondott volna h van másik lány megértettem volnade mostmár bizonytalan vagyok.lehet,hogy tényleg van valakije(?)...:(
2010. nov. 5. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

10 napig jártatok... olyan sokáig?


figy, ha nem kellesz neki, akkor tökmind1 mit csinálsz. És csak olyan csajt teszek lapátra, aki nem kell. Próbáld elfogadni. Vannak más fiúk is a világon.

2010. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10 napig jártatok?

Tényleg jó szerelmesek lehettetek.

2010. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igaz.haggyuk
2010. nov. 9. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

"10 napig jártunk"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!