Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvédtem a barátomat, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvédtem a barátomat, ez ciki? L/19

Figyelt kérdés
Szóval én L/19 barátom 21. Egy fősulira járunk, ott ismerkedtünk meg, már több mint egy éve együtt vagyunk, viszont van egy nagyon szemét csaj a fősulin, új, aki minden srácot csesztet, és persze mindig azt mondja a pasiknak, hogy nehogy visszamerjenek neki ütni, mert egy lányt nem ütünk meg, és hogy akkor azt felfogja jelenteni, viszont ő csak úgy üti-vágja a pasikat, egy igazi retardált a csaj, nem is ez a lényeg, hanem a minap sípcsonton rúgta a barátom, aki összeesett tőle, odamentem a csajhoz és kétszer behúztam neki, szegénynek vérzett az orra is :S de nem lett komoly baja, kicsit lelkiismeretfurdalásom is van miatta :/ aztán a barátom meg persze mondta hogy nem kellett volna, ő a férfi és így tovább, de mondtam neki, hogy én a barátja vagyok a szerelme és mindene és akár tetszik akár nem kölcsönösen védei fogjuk egymást... szerintetek ez ciki, hogy ezt tettem? kicsit rosszul is érzem magam emiatt :S
2010. nov. 5. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez tök jó, tetszik, mi ezzel a baj? :D

Csak keményen, jól csináltad!

2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?Az ilyen bunkó fa*szo*pók*al ezt kell tenni!Szép volt :-)

Legközelebb rúgd le a veséjét is :-)

2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok !

Szerintem 100% ban helyesen viselkedtél.

Le lehet köpni de engem nem nagyon izgat ez a " lány vagyok nem üthetsz meg " dolog !

ha elmondásod szerint tényleg így rugdossa és ütögeti a fiúkat én biztos lezavartam volna neki egy pofont hogy tudja hol a helye.

8 napon belül gyógyuló sérüléssel meg mehet ahova akar.

UI: ha szemétkedik használj telefonkönyvet gyepáláshoz az nem látszik meg de nagyot üt.

örülnék ha ilyen barátnőm lenne.

(taps taps taps)

2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki,jól tetted, hogy behúztál neki :D
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kell ilyen barátnőő! GRRrrr *__*
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Bravo. :)
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz. De ienkor a f*sz se törődne a kinek mi a joga dologgal.

Olyat levernék neki sorozatba h kiugrana a szeme.

18/F

2010. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, nem ciki. A csaj talán még lélekben az oviban van, normális ember ott elhagyja az ütöm-vágom a többieket dolgot, szóval megérdemelte, hogy odasóztál neki.
2010. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

24 éves pasi vagyok, szegedről


Én is azt mondom, hogy bárcsak ilyen barátnőm lenne. :)


Ez nagyon szép dolog, hogy azt mondod, hogy megvéditek egymást, elvégre egy pár vagytok.


A csajok folyton csak azt várják el, hogy a pasik megvédjék őket, nekem pont azt tetszik, amit te mondasz, hogy kölcsönösen kell megvédeni egymást.

2010. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
grat!! helyesen cselekedtél! :) ha én pasimat megütne egy hülye csaj,én azonnal visszaütném! :)
2010. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!