Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvédtem a barátomat, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvédtem a barátomat, ez ciki? L/19

Figyelt kérdés
Szóval én L/19 barátom 21. Egy fősulira járunk, ott ismerkedtünk meg, már több mint egy éve együtt vagyunk, viszont van egy nagyon szemét csaj a fősulin, új, aki minden srácot csesztet, és persze mindig azt mondja a pasiknak, hogy nehogy visszamerjenek neki ütni, mert egy lányt nem ütünk meg, és hogy akkor azt felfogja jelenteni, viszont ő csak úgy üti-vágja a pasikat, egy igazi retardált a csaj, nem is ez a lényeg, hanem a minap sípcsonton rúgta a barátom, aki összeesett tőle, odamentem a csajhoz és kétszer behúztam neki, szegénynek vérzett az orra is :S de nem lett komoly baja, kicsit lelkiismeretfurdalásom is van miatta :/ aztán a barátom meg persze mondta hogy nem kellett volna, ő a férfi és így tovább, de mondtam neki, hogy én a barátja vagyok a szerelme és mindene és akár tetszik akár nem kölcsönösen védei fogjuk egymást... szerintetek ez ciki, hogy ezt tettem? kicsit rosszul is érzem magam emiatt :S
2010. nov. 5. 21:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én a barátod helyében elsüllyednék szégyenemben... mondjuk ha visszaütöttem volna, akkor is.
2010. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
feltétlenül szólj ha dobod a srácot ;)
2010. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Egyetértek Veled, én is ezt tettem volna.

Én azt elvből nem néztem volna el, ha a barátom üt vissza a csajnak, mert nem akarom, hogy nőt megüssön, semmilyen indokból - magamnak viszont megtartottam volna a jogot. Én sem nézném el, hogy valaki bántja.

Volt sajnos hasonló helyzet (egy lány "barátja" felpofozta az orrom előtt), de akkor még nem jártunk, és azért nem mertem a csajt megütni, nehogy aztán az akkor még csak kiszemeltem engem üssön meg. Természetesen nem tette volna, utólag sokszor megbeszéltük - de ez ilyen para bennem és nem akartam bekockáztatni, mert akkor részemről mindennek vége lett volna.

Ugyanakkor tény, az én barátomnak se tetszett volna nagyon, ha így kelek a védelmére - de hátha a barátodnak is lesz alkalma egyszer Téged megvédeni.

2010. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, nehogy emiatt szakítsatok!!!!!!!
2010. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót mosolyogtam:) Szerintem ezen ne rágd magad!:o) Én is ezt tettem volna!Örüljön neki az a hülye p..a,hogy ennyivel megúszta... Kemény vagy:o)
2010. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hehe erről eszembe jut mikor egyszer középsuliban nekem esett egy csaj, és azt mondta ne üssek vissza mert lányt nem ér ütni. Elkaptam a torkát és mikor már alig kapott levegőt, elengedtem.. de nem ütöttem meg.

Soha többet nem állt meg 20 méteres körzetemben :D

2010. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nagyon is jól tetted egy csepnyi büntudat se legyen benned én ezt nőként mondom hogy az ilyen nő igen is megérdemle egy akora pofont hogy a fal adná a másikat normális az ilyen? hogy üti a fiukat aztán hivatkozik a nő mivoltára ja talán akor tanuljon meg nőként viselkedni. Te még nagyon finoman bántál vele

ja amugy legközelebb mondjátok meg márt neki hogy őt is fellehet jelenti vagy annyira hülye hogy azt hiszi hogy a nőket nem lehet! És ilyenek járnak egyetemre hát szegény fiuk néha tényleg sajnálak benneteket.

2010. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mekkora arc vagy! :DD

Dehogy ciki!!!!

2010. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nem ciki sőt! Wow :O Menőőőő vagy ;)
2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!