Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvédtem a barátomat, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvédtem a barátomat, ez ciki? L/19

Figyelt kérdés
Szóval én L/19 barátom 21. Egy fősulira járunk, ott ismerkedtünk meg, már több mint egy éve együtt vagyunk, viszont van egy nagyon szemét csaj a fősulin, új, aki minden srácot csesztet, és persze mindig azt mondja a pasiknak, hogy nehogy visszamerjenek neki ütni, mert egy lányt nem ütünk meg, és hogy akkor azt felfogja jelenteni, viszont ő csak úgy üti-vágja a pasikat, egy igazi retardált a csaj, nem is ez a lényeg, hanem a minap sípcsonton rúgta a barátom, aki összeesett tőle, odamentem a csajhoz és kétszer behúztam neki, szegénynek vérzett az orra is :S de nem lett komoly baja, kicsit lelkiismeretfurdalásom is van miatta :/ aztán a barátom meg persze mondta hogy nem kellett volna, ő a férfi és így tovább, de mondtam neki, hogy én a barátja vagyok a szerelme és mindene és akár tetszik akár nem kölcsönösen védei fogjuk egymást... szerintetek ez ciki, hogy ezt tettem? kicsit rosszul is érzem magam emiatt :S
2010. nov. 5. 21:12
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
én ilyenről még csak punkok között hallottam de ott félholtra verte az egyik csaj a másikat, szóval szerintem arany középút :) grat :)
2010. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad! Így megvan a revans, és a barátod sem lett bunkó paraszt nőverő.
2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

jól csináltad, megérdemelte a csaj. Ezt nem írtad, de lehet hogy ez a barátod szemében égő hogy a csaja védi meg őt. Ilyen esetben egyáltalán nem így van, mert egy normális pasinak azért eszébe van hogy hoppá ez mégis egy nő és nem ütök neki vissza. Persze gondolom van kivétel de szerintem elég ha csak megfogod és lelököd a lépcsőn:)

Érdemes nagyon oda figyelni az ilyen visszaütésekre, faterom azért van most bíróságon mert a főnökét pofánverte tenyérrel(megérdemelte mert elképesztő egy mocskos ember) a kamera nem vette fel csak azt hogy a csávó menekült. Semmi baja sem lett, de elment orvoshoz és nemtudom milyen úton módon de kemény bírósági ügy lett belőle! Több szár ezer forintra is meg fogják valószínűleg büntetni apám, és pedig még jó ügyvédje is van. Na szóval érdemes többször is megfontolni magunkban hogy mit csinálunk, igaz te védekezhetnél azzal hogy csak önvédelemből ütöttél vissza, de hát kérem! manapság már mindent el lehet intézni csak az egyik fél kárára. Lehet hogy sokan nem fognak velem egyet érteni, de ez a Magyar Igazságszolgáltatás.. fúú

2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Az van h a férfiak nem üthetik meg a nő neműt :D de ott a kéztekerés lefogás... én a barátod helyébe leégetném azt a csajt mint a sz@rt
2010. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ti talán a Maunika egyetem valamelyik karára jártok, hogy verekedős lányok vannak ott? :o
2010. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Csajbunyóóó! :D amúgy jól tetted, így nem lett paraszt nőverő a barátod de a csaj se fog többet szívózni..:D
2010. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
az ilyen kis pszichopata állatokkal így kell viselkedni :) jól tetted, hogy bemostál neki!
2010. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna...Gratula!
2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nagy arc vagy :D
2010. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egy pillanat! Ez a nőt nem ütünk meg dolog csak addi működik, amíg az a nő tényleg nőként viselkedik. De ha valakire rátámad, megüti/megrúgja/megkarmolja, akkor minden ilyen jogát elveszti. A másik pedig, hogy ha valamelyik szerettemet megverné valaki, akit egy csaj uszított rá, akkor is megnézhetné ,mit kapna tőlem.
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!