Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigasztaljam? (lent)

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm szakított a barátjával egy hete.. Hétfőn találkozok vele hogy vigasztaljam meg ha meg akarom kapni?
2010. nov. 6. 13:38
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
végül is oda meg :D ott a szíve. és ez egy lánynak sokat jelent
2010. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Rendben van jó van na most keltem fel.. ő költött telefonon.. most még nem fogom fel nagyon de megértem köszi szépen mindenkinek ! :P
2010. nov. 6. 13:57
 13/52 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy meg se említsd a volt pasiját, véletlenül se beszélj vele a szakításról vagy kérdezd azt hogy hogy sikerült feldolgoznod vagy hasonló felejtsd el!


teljesen másról beszélgess vele, vidám dolgokról vagy hülyeségekről vagy teljesen értelmetlen dolgokról vagy vidd el sétálni olyan helyre ahol nincsenek emberek vagy csak nagyon kevesen ilyenkor nem jó boldog párokat kéz a kézben látni, lényeg vidámítsd fel és ne hozd fel a pasi témát!

2010. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
am milyen viszonyba vagy vele ?
2010. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Igazából nem rég óta ismerem egy suliba járunk és egyszer beszélgettem vele, de mindig meghallgattam és ő is engem, szóval alapból jóban vagyunk de nem rég óta ismerem.
2010. nov. 6. 14:14
 16/52 anonim ***** válasza:
és ilyen mennyire komolyan vagy vele ? ölelés puszi ?
2010. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Három puszi simán mehet, és szerintem ha megölelem sem fog ellenkezni.
2010. nov. 6. 14:19
 18/52 A kérdező kommentje:
De ez a mellkasára tegyem a kezét szerintem ez korai, nem nagyon ismerem még a csajt aztán nem akarom hogy azt érezze le akarom tapizni:D
2010. nov. 6. 14:21
 19/52 anonim ***** válasza:
akkor jó.. akkor csinálhatod a szíves dolgoot.. mert ez nálam működni szokott, nekem is van ilyen lány barátom csak évek óta már. és imádjuk egymást.. csók is volt már köztünk de úgy járni nem akarunk mert akkor csak szétmennénk inkább csak úgy vagyunk egymásnak..
2010. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
ha nem a mellét fogod meg tetszeni fog neki.
2010. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!