Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő után lehet próbálkozni visszaszerzéssel?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy tegnap szakítottunk a párommal megbeszéltük de azóta én még is úgy érzem hogy vele akarok lenni meg vele akarom le élni az életemet. A szakításunk "apró" (nem megcsalás meg ilyenek) okból kifolyolag lett. Azóta minden nap beszélgetünk egy kicsit de nem tudom várjak e még egy kicsit vagy egyből kezdjem el visszaszerezni. De nem is szeretnék az idegeire menni igy is rossz kedvű.

Szerintetek mennyi időt várjak azzal hogy elkezdjem vissza hódítani ? Vagy hogy lenne a legjobb csinálni ? Nem akarom elveszíteni főleg úgy hogy volt egy mondata amiben azt mondta hogy van remény csak bizonyítanom kell.


23/F


2011. jún. 13. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő mondta, hogy van reményed, és bizonyíts, akkor lépned kell felé. Beszéljétek meg a dolgokat, ha rossz kedvű, az szerintem azért van, mert elveszített téged. Az Ő szemében TE vagy a hibás, bár nem tudni miért szakítottatok, de ha így van, mindenképp először kérj bocsánatot, utána pedig tarthatod jó barátként is, ha esetleg nem jöttök össze ismét, rövid időn bellül. (remélem érthető)
2011. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetet kene varni ahhoz hogy erezze hianyozol neki. Addig ne nagyon keresd. Ha muszaj beszelnetek fogd nagyon rovidre. Ha nem tudod megallni es hivogatod, konyorogsz, bizonygatod hogy megvaltozol, azzal megjobban eltavolitod magadtol!!
2011. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is a dolgokat megbeszéltük tudom a hibáimat csak egyből nem akarok tolakodó lenni nem akarok az idegeire menni.
2011. jún. 13. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mielőbb üljetek le beszélgetni! Ha szeretitek egymást, mi értelme van a "taktikázásnak" vagyis annak, hogy vársz 2 hetet és ezzel lényegében manipulálod és hagyod szenvedni, mert utána majd hiányzol neki és még ő fog keresni.

Annak idején amikor mi szakítottunk a barátommal, fél évig voltunk külön, kín szenvedés volt, pedig ha félretettük volna a büszkeségünket és közeledtünk volna egymáshoz, leültünk volna beszélgetni, akkor sokkal előbb kibékültünk volna, és nem lett volna olyan sokáig rossz.

Szóval én azt javaslom, hogy hívd el valahova és mond el neki mindazt, amit ide nekünk is leírtál, vagyis, hogy nem akarod az őrületbe kergetni de így meg így érzel és szeretnél vele lenni.


Remélem sikerül és minden rendbe jön közöttetek :)

2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit,de ne sokat nehogy összejöjjön mással!

Sok sikert ! :)

2011. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!