Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nincs senkim és kezdenek kitörni rajtam a tünetei. Hiányzik már, hogy legyen párkapcsolatom. A gondom az, hogy van két fiú a közelemben most. Az egyik akitől többet szeretnék észre sem vesz. Illetve megdicsérte a külsőmet és szoktunk beszélgetni, de még soha egyszer sem jutott eszébe, hogy elhívjon találkozni. A másik pedig néhány levél után kezdeményezett és találkoztunk is. Úgy indultam el a talira, hogy nem tetszik és nem sokat remélek tőle. De meglepett. Bár vele nem jönnék össze, mégis azóta gondoltam rá párszor. Viszont még mindig az a cél lebeg a szemem előtt, hogy elnyerjem az első fiú "érdeklődését". Én már sok mindent megpróbáltam. Bókoltam, kedves voltam, érdeklődtem iránta, olyan témákról beszélgettünk, amit szeret, de semmi tali..Fiúk, mivel lehet titeket "rávenni"?
2010. nov. 6. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is pontosan szóról szóra ez van. -.- aki tetszik srác az a legjobb barátjának tart és most össze is jött egy csajjal, a másik meg nyomul, de én még mindig az elsőt szeretem. nekem is jól jönne pár tanács
2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na figyelj tündérke ha egy srác ennyi idő után sz@rik arra , hogy találkozzon veled akkor nem is nagyon akar , azaz van neki más csaj is a tarsolyában....felejtős....
2010. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!