Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig bíztam benne, most valahogy elbizonytalanodtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A párom a napokba bejelentette, hogy lesz egy buli dec-6án, egy lánybarátjának a születésnapi bulija. Azt mondta 8lány lesz és csak ő egyedül fiú, de úgy nem akar elmenni, így elhívja egyik haverját. :S nekem ez nagyon rosszul esett, és még csak meg sem kérdezte, hogy elmehet-e vagyhogy zavar-e engem így 11hónap után.:(
2010. nov. 6. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet úgy megbeszélni, hogy Te is és a haverja is menjetek ?
2010. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Oké, hogy együtt vagytok, de miért kéne engedélyt kérni, hogy elmenjen egy szülinapi buliba? Nem te vagy az anyja, hogy megmond mit tehet és mit nem.
2010. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
figyelj ha még szereted reményedhetsz hogy nem csal meg de 8 lány huh hasonló bulin voltam már de ott az a csoda hogy a szomszédok ki nem hívták a zsarukat az orgia miatt 2 fiu 8 lány juj még jól is hangzik 1 fiura 4 leányzó ha a barátod nem megy én beugrok helyette!! XD
2010. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem reagálom túl..csak féltem.:$
2010. nov. 6. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Zsák a foltját megtalálta ebben a kapcsolatban - na de szépen sorban

Ki vagy te, az anyukája, a nevelőtisztje vagy tán a gazdája, hogy engedélyt kell tőled kérnie?

Egy kapcsolat arról szól, hogy van két ember, akik együtt vannak. Két ember, attól, hogy együtt vagytok, nem lesztek egyek, akárki akármit is mond. Van olyan, hogy az ember úgy akar elmenni, hogy kell egy kis távolság a párjától. Ezt ha megérted, sokkal boldogabb lesz az életed.

A barátod meg egy tuskó, hogy így kezeli le a dolgot. Nem tudom, hogy te mehettél volna-e, ő nem szerette volna ezt, hogy "jelentette be", de elmondásod alapján kommunikációból megbukott. Viszont nézd a jó oldalát, hogy legalább nem ő lesz az egyetlen pasi, és ez az ő érdeme...

2010. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi egyáltalán a problémád? Miért ne mehetne el a barátod egy szülinapi buliba??? Ennyire nem bízol benne? Ez elég szomorú... :( Még el is hívja egy haverját, hogy ne egyedül legyen a lányokkal.. Miért kéne Tőled engedélyt kérnie, hogy elmehet-e??? Ne tartsd így fogva, mert így ott fog hagyni... Az én barátomnak mindig is több lány barátja volt, de sose zavart az sem, ha kettesben ment el valahová valakivel.. Sőt, általában nekem kell biztatnom, hogy nélkülem is menjen el a lány barátjai szülinapi bulijaiba...

Ne bukj ki ezen, ne szabályozd az életét, mert akkor egy idő után szabadulni akar majd Tőled...

2010. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kérdezte meg Tőled, hogy Te is szeretnél-e menni. Ugye? Nézd, ez azt hiszem, nekem is rosszul esne. Ugyanakkor meg kell érteni, hogy néha ő is szeretne a haverjaival lenni. Ahogy szerintem Neked is szükséged van arra, hogy a barátnőiddel legyél. Egyébként mindenképpen beszéld meg a barátoddal, hogy rosszul esik Neked, hogy nélküled akar elmenni bulizni. Ne támadj rá, csak mondd el, hogy szomorú vagy emiatt. Vigasztaltasd meg magad, aztán telefon a kézbe, és szervezz arra az estére egy csajbulit.
2010. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem tiszteled a srácot, NEM A CSICSKÁD, HOGY ENGEDÉLYT KÉRJEN!


Másrészt miért hazudsz? Nem őt félted (vele nem lesz baj, azt csinál, amit akar), hanem MAGADAT FÉLTED, mert nem vagy elég biztos magadban. Vagyis önző vagy és azt hiszed, hogy a csicskád a pasi, hogy engedélyt kell kérnie. Nevetséges vagy, de hát valószínűleg a pasid is ugyanilyen gáz, meg a kapcsolatotok is szar, úgyhogy felesleges ez az egész kérdés.


Ahol ilyen szintű önzés és bizalmatlanság van, mint nálatok, az már veszett ügy.

2010. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!