Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném valahogy megismerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném valahogy megismerni, de nem tudom hogyan (? )

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú de nemtudom hogy hogy közeledjek felé. egy suliba járunk, de mikor csak elmegy mellettem vagy rám néz a folyosón én szó szerint elolvadok, rezeg a lábam nyelni köpni nem birok mikor kérdezik hogy mi a baj.. annyira ciki mert tudom hogy elvörösödök meg fülig ér a szám és hülye mosollyal mosolygok rá de annyira tetszik mint még senki soha. fogalmam sincs hogyan kéne megismerni .. de beszélgetni meg pláne. és nem akartam ezt elmondani senkinek mert tudom hogy kiröhögnének vagy ilyesmi szóval azért írok ide. szóval hogyan próbáljak meg közeledni feléé ?
2011. okt. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Kati? xD
2011. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem
2011. okt. 20. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
keress rá fészbukon -.-''
2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem tetszel neki, már ne haragudj.


Ismerve a lányokat, mindig a leghelyesebb, legmenőbb, legköcsögebb fiúkra hajtanak.


Jó, ha tudod az ilyen fiúk, akármelyik buta libát megkaphatják és megfektethetik, te is max az ágyasa lehetsz.

2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-20 21:14


jaj, hát a kislányok szerint a f@szbukon ismerkendi ciki meg az a fiú, aki véletlenül kedvesen ír egy lányra, egyből ki van gúnyolva, hogy mit képzel ez, mekkora lúzer, gáz ott ismerkedni


az nem gáz, hogy ott élitek már az egész életetek le lassan


még sz@rás közben is f@szbukon lógtok


szánalmasak vagytok!

2011. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tesó... ahhoz képest, hogy milyen intelligens vagy nehezen ismered fel az iróniát :D
2011. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!