Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi aggyal ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi aggyal ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon jó fej meg minden, folyton szemezünk, elkérte az msn-em, ott is mindig rám írt, teljesen belé szerettem, olyanokat írt, amiket lehetetlen félre érteni. Aztán kiderült, hogy a haverja szerelmes belém. Mondtam neki, hogy nekem nem az a srác tetszik, nagyon csodálkozott és próbálta belőlem kiszedni, hogy akkor ki, de nem törtem meg. Kb 2 órán át arról beszélgettünk, hogy nem szeretem azt a gyereket és, hogy van egy nagyon helyes srác, stb... aztán hétfőn suliba a drága egyetlen 4x oda jött vigyorogva és rák vörösen, hogy közölje velem, hogy a haverja mennyire szeret, de az egész inkább olyan feltűnési viszketegségnek tűnt. Gondolom kicsit később eljutott a spanjához a hír, mert leszállt rólam *megkönnyebbült fej* , de Ő még mindig szemezett, mosolygott, stb... és ami gyanús is volt, hogy összeveszés szaga volt a dolognak, alig dumáltak és miután leráztam a haverját, a srác kb hetente 3x 'zaklatott' facebook/msn- en.(először azt hittem, hogy az egészet a haverja miatt csinálta, de itt megváltozott a véleményem) Egyik nap viszont hipp-hopp összejött egy nála 2 évvel idősebb csajjal... nem értettem, hogy akkor eddig mi volt ez az egész (nem hiszem, hogy szívatás volt, mert nem olyan a gyerek), főleg, hogy azóta már szakítottak, de a srác azóta se ír, mosolyog, néz és köszön, de mostanába nem ír, viszont ha lemegyek facebookról, ő is... és nem csak 1x-1x, MINDIG.


Egyébként 1 évvel fiatalabb nálam. Szerintetek ez ciki?

És mi ez az egész? : /: O


2010. nov. 6. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

passz. Talán szeret/nemszeret game?

Biztos fiatal vagy még, azoknál fordulnak elő ilyen dolgok, így messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni az iylen tettekből.

2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem biztos tetszel neki, de mivel a haverja így "bekavart", nem akarja, h neki még rosszabb legyen. M ugye te elutasítottad, az épp eléggé rossz neki, de az milyen rossz lenne szegénynek, ha most a legjobb barátja, vagyis ő összejönne veled. Tehát félreállt, baráti szoridalitásból. Fogadd el, lépj tovább! Am. nem gáz az 1 év sztem
2010. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na basszus... velem is ugyan ez volt

félreérthetetlen dolgokat irt elkérte a msnem, csak itt nem volt szerelmes hawer. Fú nagyon belé szerettem. ő több mint 2 évvel fiatalabb nálam :$ ő 16 én most leszek novbe 19. na mind1 összejött egy csajjal a suliban. szakítottak, ugyan ugy megy a szemezés... de nem ír már rám. egyesek szerinte ijesztő neki az a korkülönbség. pedig mindent tudunk egymásról...


én tudom az ésszerű magyarázatot az ilyenekre


ÁLL A FARKUK!


jobbat nem tudom, nem értem a pasikat

2010. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tiszta Barátok közt.
2010. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Ott rontottad el, hogy nem sz*ptad le őket. Egy nő minden helyzetben képes legyen lesz*pni.
2010. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!