Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsunk?

Figyelt kérdés
1 hónap híján 3 éve leszek együtt a barátnőmmel. Az elején egy álom volt az egész, ugyanis ő volt az első barátnőm és neki és én az első barátja. Viszont már közel sem olyan ez a kapcsolat, mint 2 vagy 3 évvel ezelőtt. Még szeretem őt és ő is szeret engem (legalábbis remélem), de mégis valahogy más már ez az egész. Én ugyanis egy éve megláttam egy lányt, akit azóta sem tudok elfelejteni, amikor látom valami nagyon különlegeset érzek, de ezt megmagyarázni nem tudom. És mostanában egyre jobban foglalkoztat ez a lány. De a barátnőmet is szeretem és rengetegszer gondolkoztam már azon, hogy mi lenne, ha szakítanánk és nem lenne jó. Ha szakítanánk és ő összejönne egy másik fiúval én azt nem bírnám elviselni és magamat ismerve szétrobbantanám őket. Mostanában egyébként bulizni sem nagyon járunk (nyáron párszor voltunk Siófokon, de ennyi). Meg annyi mindent átéltünk együtt, olyan jó volt ez a közel 3 év és én soha nem hittem volna, hogy ilyeneket fogok valaha is gondolni, írni. Mit csináljak?
2010. nov. 7. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után természetesnek mondható, hogy kicsit elbizonytalanodtál. Szerintem szereted még, hiszen írtad is, hogy nem tudod nélküle elképzelni az életed.

Próbáld meg feleleveníteni a régi érzéseket! Programozzatok együtt, járjatok el ide-oda. Töltsetek sok időt együtt, de legyetek kicsit külön is, hogy hiányozzon a másik.

Nem kell rögtön szakítani. Hidd el, ha szakításra kerül a sor, nem fogsz ennyit gondolkodni rajta. Szeresd csak a barátnőd, és próbáld meg visszahozni a régi tüzet! :)

2010. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Vagy te vagy én vagyok a hükye, de kibas*zottul, olyan ku*va nehéz értelmezni amit ide írsz..

Ne is mondjam a helyesírási problémáid.

2010. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neee, biztosan én vagyok a "hükye"... :)
2010. nov. 7. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tanácsolnám. Lehet, hogy vonz az a másik lány, mivel sose voltál mással, de nem biztos hogy egy ilyen "fellángolásért" érdemes befejezned a mostani kapcsolatod, mikor érezhető az írásodból, hogy még szereted a barátnőd. Ám az sem mindegy, hogy "csak" szereted, mert jó vele lenni, meg összekötnek a közös emlékek, vagy pedig szerelmes vagy. Mert ha már nem vagy szerelmes, nem biztos, hogy érdemes folytatni, mert ha 2 év múlva rájössz, hogy Neked mégiscsak kell még más, vagy beleszeretsz másba, mert a barátnődbe már nem vagy szerelmes, akkor neki és Neked is még fájdalmasabb lesz a szakítás. Kicsit gondold át, hogy vajon mi változott meg a kapcsolatotokban, és hogy hogy lehetne újra a régi. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de szerintem a szerelem a legfontosabb, ami összetartja a kapcsolatot, akármennyi ideje vagytok együtt és akárhány évesek vagytok. Nekünk pl. 2 hónap múlva lesz a 3. évfordulónk, de én most még szerelmesebbnek érzem magam, mint az elején... 19/L
2010. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a kérdésedre, hogy mit csinálj, azt tudom mondani, hogy SZILVÁSBUKTÁT MERT AZT SZERETEM.
2010. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de 1 órakor már nem vagyok a topon.. a szemem káprázik :(
2010. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mit csinálj? pálinkát =D
2010. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindketten 20 évesek vagyunk. Az gáz, ha azt mondom, hogy nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e? :S Szeretem, az biztos, mert szeretem, de már talán nem annyira, mint 3 éve. :S De ez a rengeteg emlék, amit együtt átéltünk... :$ Annyira gyönyörű volt ez a 3 év és annyi mindent köszönhetek neki, mert teljesen más ember lettem mellette. És ő is rengeteget változott, pl. mikor összejöttünk csak egy nyafka kislány volt, most pedig már-már egy érett nő. És annyira jólesik, hogy az utóbbi időben képes miattam délutánokat elpocsékolni a konyhában és gyakorol főzni, én viszont egy akkora görény vagyok, mert mellette rengeteget gondolok a másik lányra. :S

Tehát nem tudom, hogy mit csináljak. Én csak a barátnőm iránt éreztem ilyet, mint most a másik lány iránt. :S

2010. nov. 7. 00:48
 9/12 anonim ***** válasza:

annyira át tudom érezni..

ugyan lány vagyok, fiatalabb, és csak 15 hónapja vagyok együtt a barátommal..

bár már szakítottunk.. de végül újra megpróbáltam vele.

és sokat gondolkozom h ez volte a helyes. mert bennem is ugyanez van, h a szép emlékek, első események..:)

és erre mind nagyon jó visszagondolni, és tudom ,h szeretem, de ezek elég ahhoz, h tényleg boldog legyek mellette?

mert nekem is jött egy másik fiú, aki nagyon vonzott..vagy vonz. magam sem tudom.. sokat gondolok rá, de tudom h nem helyes, és a végén vele se lett semmi.. csak én emésztem magam feleslegesen, miközben ott van a barátom aki tudom h mennyire szeret és küzdött értem, csak vmi.. vmi tényleg más.

és amikor apa megkérdezte h szerelmes vagyok.e ..nem jött ki a számon h igen.

de úgy gondolom így döntöttem helyesen h vele maradtam és próbálok javítani a korábbi hibáinkon és felfrissíteni a kapcsolatunkat :)

remélem te is jól döntesz ; )

2010. nov. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy görény! Törődsz az érzéseivel, szerintem korrekt vagy. Görény akkor lennél ha megcsalnád!
2010. nov. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!