Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Mindenki irjon

Figyelt kérdés
Szoval a barátommal már 3 honapja járunk, nagyon szeretem. Eléggé fura volt, mivel háromszor szakitottunk,és mindig kibékültünk. Bele se akarok gondolni, hogy elfelejtesem, mert már nem menne. Ő most sajnos Péterfalván tanul, és csak 2 hetente találkozunk. De persze, nekem csak ezt szokták mondogatni: szakits vele, hiszen csak kinzod magadat. De én nem akarok, mert nagyons zeretem. Megbizok benne, és ő is bennem. Nagyon sok fiunak mondtm nemet 3 honap alatt, de nem bántam meg. Mindig a szivemre hallgattam, de mindig csalodnom kellett. Szoval? Rá is nyomulnának a csajok. De azzal is ijjesztgetnek, hogy én nem tudhatom, hogy mit csinál ot stb. De akkor még is mi legyen. kérlek segitsetek
2010. nov. 7. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Ha 3 hónap alatt 3-szor szakítottatok, akkor nem igazán van miről beszélni.

3. Honnan tudjuk, hogy nyomulnak-e majd a barátodra a csajok? Általában az a legritkább, hogy a csajok nyomulnak a fiúkra. Szóval inkább azt kellene megkérdezned, hogy a barátod fog-e nyomulni ott valakire... viszont mi erre se tudjuk a választ.

2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NE ÉRTSÉTEK FÉLRE. 3 HONAP ALATT NEM HÁROMSZOR SZAKITOTTUNK, HANEM OSSESEN MIOTA ISMERJÜLK EGYMÁST. ÉS AZ PEDIG 10 HONAPJA VAN
2010. nov. 7. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor ne szakíts, azzal meg ne foglalkozz hogy ő mit csinál, ha átbasz akkor "így jártál" nem tudod mindig ellenőrizni úgyse, ha egy helyen laktok ha nem... ha meg megcsal akkor nem szeret/ett
2010. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a konkrét kérdés?
2010. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De én nem akarok, mert nagyons zeretem."


Már megválaszoltad a kérdésedet.

2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsal, az előbb-utóbb úgyie seljut hozzád vagy ha szeret akkor meg bűntudatból elmondja. Ha le aakr csarélni akkor szerintem szakítana. Am mondta már hogy szeret?
2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!