Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mindenki ezt érzi ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mindenki ezt érzi ilyenkor?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. és az eddigi leghosszabb kapcsolatom a párommal most zajlik... úgy érzem igazán h most találtam meg a szerelmet, véleményem és mostani érzéseim szerint egészen mostanáig sosem voltam szerelmes... nagyon régóta nem vagyunk együtt, csupán nemsokkal félév után vagyunk. Minden hétvégét együtt töltünk... és folyton azt érzem h mindig vele szeretnék lenni. Ezalatt azt értem hogy várom már azt a napot amikor úgy döntünk majd hogy összeköltözünk, hogy minden este hozzábújhassak, h takarítsak h főzzek, h a főző tudományom bővítsem mellette, h őt egész életemen át szeretni tudnám. nem tudom olyan fura ez nekem és nem tudm eldönteni hogy ez most mi? talán

tényleg megtaláltam a nagy ő-t és vele akarok élni v mindenki más ezt érzi mikor megtalálja az első nagy szerelmet? kérlek segítsetek.


2011. okt. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ez senki nem tudja megmondani,sok boldogságot minden esetre : )
2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen csajt akarok én is magam mellé. :)
2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DiMalto ***** válasza:
az évek meghozzák a választ is!!
2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kívánom h hagyjon ott minden előzmény nélkül egyik napról a másikra, és rá két hétre találja meg az új élete nagy szerelmét, hogy az ilyen optimista hüly.egyerekek is megtudják milyen az amikor hirtelen feloszlik a rózsaszín köd. :)
2011. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves rossz kívánóm! akk véleményed szerint ez cs egy rózsaszín köd ami egyszer cs majd eltűnik és közel sem leszek olyan boldog ha eljön a pillanat mint amennyire most elképzelem??
2011. okt. 2. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kedves rossz kívánóm! akk véleményed szerint ez cs egy rózsaszín köd ami egyszer cs majd eltűnik és közel sem leszek olyan boldog ha eljön a pillanat mint amennyire most elképzelem??"


A rosszakaród vagyok. :) Fiatal vagy még barátom. Most azt hiszed h ez örökké fog tartani, és a szerelem egy boldog dolog ami sose ér véget. Ha szerencsés vagy akkor kitart még 2-3 évig, aztán átalakul megszokáson alapuló szeretetté. Ha meg peches, akkor gondol egyet a barátnőd és lelép egyik napról a másikra. Akkor pedig nem marad más, csak egy ugyan-olyan erős érzés mint amit most érzel, csak negatívban.

2011. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz kívánóm! a barátnő aki leléphet esetleg én lennék és én érzem így..azt h a párom fogja magát és lelép azt nagyon nehéz elképzelnem.. mert nem így ismertem meg. de soha semmi sem lehetetlen. talán igazad lehet de ha ez a szerelem ami tudom h elmúlik ezzel tisztában vagyok a szerelem egy múló dolog de a szeretetté alakul át akk az elképzelésem még megvalósulhat. de kérdésem arra irányult h ez az elképzelés mindenkiben megjelenik e?
2011. okt. 2. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!