Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit érdemes tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érdemes tenni? Mindenki rajtam röhög

Figyelt kérdés

Tettem már fel olyan kérdést , hogy ugyérzem mindenki rajtam röhög , tippelgettem , hogy mi miatt , kinézet , haj , menés , vagy mi ? sok válasz érkezett rá , hogy csak bemesélem magamnak ,de nem hinném egyébként , tényleg látom ,hogy kur.asokan rajtam röhögnek , és most jutottam el olyan szintre ,hogy akkor ezen ,hogy kéne változtatni ?

Biztos vagyok benne ,hogy a külsőm miatt van ,viszont aztnem értem ,hogy nálam 20x nyomorékabb embereket meg nem röhögik ki ,sőt nálam 20x nyomorékabb emberek is kiröhögnek engem .. már bocs a kifejezésért.

szóval kezdem belátni ,hogy elég nyomorékul nézek ki ha mindeni rajtam röhög , de ezen ,hogy lehet változtatni ?

én azon agyaltam , hogy kigyúrom magam , letolom kopaszra fejemet , valamit csak lenditene dolgon ..

tippek ?

21/F


2011. ápr. 4. 14:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Először is. Szerintem rakj föl magadról egy képet, hogy eldöntsük, hogy most hülye vagy:), vagy lehet változtatnod kéne. Mert kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy akkor min is változtass.


Szóval, képet.

2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jah kép nélkül nem tudunk mit mondani....
2011. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet annak,hogy nevetnek rajtad. Lehet, hogy puszta irigység, de az is lehet, hogy tényleg hülyén nézel ki. Látatlanban nem lehet megmondani. Alapvetően őszinte ember vagyok, ha gondolod írj privit, dumálhatunk, küldesz képet, szívesen elmondom amit gondolok!:)

18/L

2011. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

Ez hüje XDDD "letolom kopaszra fejemet" hát valóban...még egy ok hogy röhögjenek rajtad, azt akarod hogy még golyófejnek is csúfoljanak? na midnegy mutass képet!

22/L

2011. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet privátba kép. :) Ha pedig gyúrsz, akkor ne emiatt. Mindenkinek jól jön egyébként egy kis sport.

21/L

2011. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Képet publicba nem fogok feltenni , küldtem a 3. válaszolónak és az utolsónak.
2011. ápr. 4. 15:27
 7/24 anonim ***** válasza:

"Ez hüje XDDD "


Epic fail

2011. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehet nem csak én vagyok a hülye , ha ezt "j"vel leírod :D
2011. ápr. 4. 15:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet.:)
2011. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi balyod van Kérdező?? Ne ingereljé felfele!
2011. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!