Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel csak én vagyok így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak én vagyok így? (blah blah blah)

Figyelt kérdés

van az osztályomban egy lány. Tetszik, de azon kivül, hogy o.társak vagyunk nincs semmi.Azt vettem észre, hogy facebookon nem nagyon szokott pozitiv visszajelzést adni. Konkrétan semmit nem likeol,kommentel (olyan dolgokon, szinte mindenki más ( akikkel, kb hasonló barátságban vagyok)). Bár vica versa én is ezt csinálom, én direkt nem kommentelek stb. az ő postjain, mert sztem az elég suttyó, hogy élőben nem merek lépni, aztán fb-n hánnyam a rizsát.

Szerintetek ős is igy van ezzel vagy csak szimplán lesz*r? 16F/L


2010. nov. 7. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagy leszarja az egész fészbúkot . vagy téged.. próbáld meg élőbe :D
2010. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért neten élitek az életeteket? Miért nem lehet személyes kapcsolatot kialakítani?
2010. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élőbe meg elkezdi, hogy: Lááájk! Wétéef? XDDD


Na de sokszor van fent FB-n? Mert ha nem, akkor lesz@rja az FB-t... Ha meg sokat van, akkor téged.

2010. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a fb-ot alapból is csak kapcsolattartásra használja, nem pedig ott él, mint manapság sokan, akkor attól még próbálkozhatsz élőben. Sőt, szerintem kifejezetten az lenne a normális, ha nem fb-on akarnád böködni. Inkább élőben beszélgess vele egyre többet.
2010. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!