Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féléve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléve vagyunk együtt a barátommal és ő megcsalt engem 4 hónap után sajnos sok mindent nem mondtam el neki elég bizalmatlan voltam vele szembe és nem sokszor szeretkeztem vele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég mondta el mert nem akart elveszíteni ez az egész októberben történt már mint a megcsalás lefeküdt egy másik csajjal!Ez az egész októberben történt már mint a megcsalás és Most sírt és szeretne visszajönni hozzám!Tudom hogy én is hibás voltam ha másképp álltam volna a dolgokhoz és őszinte vagyok nem történt volna meg!Mellesleg próbált v elem beszélni és kérdezte rengetegszer mi a baj miért van ez de soha nem mondtam semmit főleg ha a szex került szóba! Ti mit gondoltok erről?Azért a hat hónap alatt 4 szeretkezés mégis kevés!
2009. jan. 9. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsit zavaros nekem. te 6 honap alatt 4szer fekudtel le vele es o ezert megcsalt teged. De miert is csak 4szer fekudtel le vele, mi volt a gond?? ha toled nem kapta meg, akkor ertheto, hogy megcsalt, mert szuksege volt ra, foleg ha nalad hiaba kezdemenyezett. Ez a kapcsolat nem tunik kiegyensulyozottnak. Csak ugy erdemes egy kapcsolatban lenned, ha mindent meg tudtok beszelni, nem titkolozni, ugy latszi,, o megtett mindent, segiteni akart, de te nem voltal hajlando kommunikalni. Magadat hibaztathatod.
2009. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én elég zárkózott vagyok és szeretem inkább egyedül megoldani a problémáim és beteg voltam és dokihoz kellett járnom felfázással és nem tudtam megbeszélni a párommal pedig mindig kérdezte mi baj de azt mondta az utóbbi időben kezdtem megváltozni és tényleg rájöttem h ez így nem fog menni és elmondtam neki mindent és eljött velem a kórházba is persze ő ajánlotta fel szóval még csak nem is kényszerből volt karácsonyra az ajándékommal 4 órát dolgozott ő készítette nekem mert olyat akart aminek tényleg értéke van szóval szerintem szeret és elég sok részem volt abban hogy megcsalt ráadásul nem egy olyan ember aki megcsalja a párját ha van neki! Én a 6 hónap alatt egyszer sem hoztam haza hozzánk náluk már ismer az egész család!:( Szóval én kúrtam el én így látom! És tényleg sírt és mondta hogy ne haragudjak de nem volt mögötte érzelem mikor azzal a lánnyal volt
2009. jan. 9. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
megint en vagyok...legalabb beismered, hogy te szurtad el. ha mindketten hajlandoak vagytok oszinte kapcsolatban elni, te nem hazudni, meg elzarkozni elole, megbeszelni a problemakat, akkor folytassatok csak a kapcsolatotokat. Azert biztos vagy benne, hogy az a megcsalas csak fizikai dolog volt??/azert meg lekk tudni beszelni a szexualis problemakat is.
2009. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát...ha én hasonló helyzetbe lennék talán megbocsátanék neki (bár nem biztos hogy ez a helyes megoldás)....De ugy látom nagyon szereted úgyhogy adj neki, magatoknak még egy esélyt....próbáljatok felejteni és kicsit másképp hozzáállni a dolgokhoz, a kapcsolatotokhoz. Fontos hogy ne csak arra várj hogy bizonyitson neked, hogy szeret, hogy fontos vagy neki- hanem te is tegyél azért hogy más nőre még csak gondolnia se kelljen.

Sok szerencsét...remélem helyrehozzátok!


KEYLA

2009. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor elmondta az egészet akkor azt mondta hogy nem volt mögötte semmi érzelem csak szex és hogy ezt meg is mondta a lánynak és nem is lógott velük azóta és nem is lóg most sem mindenről beszámol amit csinál és én is másképp állok a dolgokhoz ! És igen tényleg nagyon szeretem!És megfogok mindent tenni azért hogy jól alakuljanak a dolgok és ahogy látom ő is! Köszönöm szépen hogy segítettetek!:)
2009. jan. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!