Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van, hogy egy pasi néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy egy pasi néha szerelmes a barátnőjébe, néha meg nem?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondja, hogy ő néha érzi, hogy szerelmes belém, néha pedig nem, amikor veszekszünk vagy ilyenek.Ez normális?:S 2 és fél hónapja vagyunk együtt.
2010. nov. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem csak néha érzi az ember. Ezért fáj a legjobban, ha olyannak veszekszel/olyan bánt meg akit szeretsz
2010. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na szép kilátások. Mi a férjemmel 10 éve vagyunk együtt. Még eddig minden problémánkat higgadtan megtudtunk beszélni. Még akkor is szeretjük egymást, ha más véleményen vagyunk.
2010. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk veszekedni, de attól még szeret és én is és soha nem mondana ilyet,hgoy néha szeret néha nem:S ez fura és nem normális.
2010. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szeret és a szerelmes nem ugyanaz. És a kérdező a szerelmet kérdezte
2010. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy "ma 17:12" írta. És igen, teljesen természetes. Egy emberbe nem csak egyszer szerelmesedsz bele. Hanem sokszor. Csak ez ma ritkább már. Ma az emberek hajszolják a szerelmet, zsarolnak és futnak. Mert lövésük sincs az élethez.
2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a pasik hogy éreznek, de én is úgy voltam szerelmes hogy egyszer jobban szerettem a barátomat, egyszer kevésbé, olyan hogy egyáltalán nem szerettem már csak akkor volt, amikor szakítottam is vele. 21L
2010. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!