Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz az ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az ha egy nő az első randi lefekszik egy férfivel? Nem fog kirakni utána?

Figyelt kérdés
Amugy komoly férfiről van szó.
2010. nov. 9. 11:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elötte a neten beszéltek sokáig mondjuk.
2010. nov. 9. 11:34
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gáz, ne add magadat ilyen könnyen!
2010. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%

mi az, hogy GÁZ? az a gáz amit gáznak tartasz egykapcsolatban.. akkor fekszel le vele amikor jónak látod :D legalább is szerintem..

(szerintem nem gáz) :D

2010. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintettek nem látja miket írok ide ?Ő is fennt van az oldalon , olyan ciki lenne ha látná miket írok.De igy nem irja ki a nevemet.
2010. nov. 9. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem túl jó. Egy kapcsolatot szépen, fokozatosan kell felépíteni. Először ismerkedés, aztán találkozók nyilvános helyen, eleinte csókolózás, aztán program valakinek a lakásán pl. közös főzés, dvd-zés, ilyesmi, ami aztán átmehet ottalvásba, szexbe. De ahhoz, hogy az első szeretkezés mindegyikőtöknek fontos élmény legyen, jobb várni rá egy kicsit. Izgalom, kíváncsiság, sokkal értékesebbé teszi. Legalábbis én így gondolom, illetve ezt tapasztaltam.


Ha még nem történt meg, akkor szerintem várj meg néhány találkozást, míg az ágyában kötsz ki.


26/N

2010. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
nanáhogy nem, kedves Anita
2010. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Gáz, csak r.bancok csinálnak ilyet. Tökmindegy, mennyit beszéltél vele neten.
2010. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz lefeküdni az első randin, a kapcsolat jövője nem ettől függ, hanem hogy egyébként mennyire gondoljátok komolyan.


Ha viszont még életedben nem találkoztál a fiúval, csak neten beszélgettetek, inkább légy óvatos. Tudod, messziről jött ember, meg interneten csevegő ember azt mond, amit akar... nehogy kellemetlen meglepetés érjen utólag!

2010. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van igaz ezen és azon az oldalon is.Van olyan netes "ismerősöm" aki többet tud rólam és én többet róla mint a környezetében/környezetemben élők.Én is bízok benne ő is bennem.Innentől már te és ő tudjátok ki mennyire bízik a másikban,ismeri a másikat,lehet ez jó és rossz is.
2010. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt embere válogatja, ha egy fiú apaból csak szexet akar,akkor teljesen mind1mikor fekszel le vele az elsőn vagy a 3.-on. A párommal a 2.randinkon feküdtem le és én vettem rá(ő is akarta, csak ő pont ettől félt vagy nem tudom miért húzta a dolgot),de ennek már lassan 2 éve és nagyon szeretjük egymást.Szerintem inkább beszéljetek még erről,mert ha a fiú nagyon eröltetje akkor abban van vmi h. lehet csak arra megy,de ha tök spontán csak dumáltok és semmi erre utaló jel nincs akkor szerintem lefeküdhetsz, vagy vársz még 1-2 randit.Bár lehet nem erre kellessz neki,de nem jó neki a szex(nem feltétlenül rajtad múlik vagy neked nem lesz jó),akkor lehet ez volt az első és utolsó randitok.
2010. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!