Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, segitenetek? Mit tegyunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, segitenetek? Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Fiuk, miert van az, hogy sokaig szemeztek egy lannyal es nem mertek odajonni? Ebben a helyzetben mit vartok el a lanyoktol, mit tegyunk?=)
2011. júl. 20. 14:34
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
79%

Egyszer odanéz = Megnézett

Kétszer odanéz = Megnézett és tetszel neki, oda kellene mennie

Háromszor odanéz = Tetszel neki, de fél tőled

Négyszer odanéz = Fél tőled, és csak sunyin bámul, nehogy észrevedd

Ötször odanéz = bámul, elképzelt meztelenül, dugni akar


Lehetne folytatni... De két szemezés és lesütött szem után mindegy, hogy mit gondolsz, egyszerűen nem lesz az egészből semmi... És jobb is. Aki ennyire határozatlan, annak nem való barátnő.

2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sorolható táblázatba. Egyszerűen pasik ehhez tényleg hülyék, és nem elég magabiztosak szerelmi téren. Jómagam is jobb szeretem ha semmit nem kell csinálnom, csak jön a csajszi, azt ha elkezdődik a párkapcsolat, rálépek én is a gázra :)
2011. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!