Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha levelezel valakivel, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Ha levelezel valakivel, de a második leveledre semmi válasz nem jött (de óránként benéz az illető az iWiW-jére). Az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg a lányt. Kölcsönös szimpátia megvolt. Ráadásul a válasz levele is jó kedélyű volt. Igazából nem tudom, miért nem felelt. Nem akart, vagy vár-nem tudom.

Ellenben óránként be-belép a közösségi oldalra.

Ilyenkor mi a teendő? Írjak rá, vagy várjam hátha ír?

(okostojásoknak: 8 éves kapcsolatból szálltam ki, nem tudom a mai elborultak, hol tanakodnak. Mertem húzni egy lapot és kiírtam. Kéretik normálisan felelni. köszönöm)


2010. nov. 9. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"okostojásoknak: 8 éves kapcsolatból szálltam ki, nem tudom a mai elborultak, hol tanakodnak. Mertem húzni egy lapot és kiírtam. Kéretik normálisan felelni. köszönöm" - Pontosan mi a probléma, haver?
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1.nek az a baja hogy jön ide a sok kis 12-17 éves és az értelmes kérdéseket szét offolják és oltják, de értelmes választ nem adnak.

Kérdezőnek: Lehet olyan levelet írtál amire nem nagyon lehet válaszolni. Inkább írjál rá hogy mizu van stb. bukni ezen nem fogsz. :)

2010. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elsőnek üzenem*
2010. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedésnél nagyon ritkán írnak vissza a lányok, s az sem jelent semmit, ha 2-3 levél erejéig szimpatikusnak tart. Kapnak napi 20 levelet, válogathatnak szabadon, sok egy idő után már nem ír vissza, mert talál jobb társaságot.
2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem netes ismeretség. Közös tanfolyam volt. Szimpátia megvolt. Csak a számcsere maradt el (elosztották több felé a csapatot), így erre nem került sor.

Elég tartalmas levél volt és kedélyes hangvételű, szóval nem igazán értem, hogy miért NEM írt.

(az sem gond ha NEM a válasz a kérdésre,v agy nem akar semmit. csak mondaná meg, nem?)

2010. nov. 9. 20:56
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
2 eset lehet. 1)elfelejtettes, és lesz@rja, m idegesíted, és nem jössz be neki. 2)gondolkozik rajta, h írjon-e, és h mit írjon. A pasik is folyamat sz*patják a csajokat azzal, h váratnak minket 2-3-4 napig...na hát csajban is van ilyen. Mégha am. kedvesnek tűnik, akkoris.
2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősö küldött egy levelet, és csak rá két napra kaptam meg. Lehet hogy még ő sem kapta meg =)
2010. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen-igen, ott lehet valami az internet kábeleiben, a szerverek ellenállásaiban, kondenzátoraiban ami akadályozza azt az emailt, vagy a tranzisztoraik nem nyitnak.. Én mindenesetre írnék egy másik üzenetet neki ;) Vagy kérdezz rá, hogy megkapta-e az üzeneted. Olyan is van, hogy "elvész" az e-mail...
2010. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
iwiw és látszik h megnézte:)
2010. nov. 9. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Iwiwhez nem értek :D. Azért kérdezz rá, hogy miért nem válaszol :P Előző voltam.
2010. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!