Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha levelezel valakivel, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Ha levelezel valakivel, de a második leveledre semmi válasz nem jött (de óránként benéz az illető az iWiW-jére). Az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg a lányt. Kölcsönös szimpátia megvolt. Ráadásul a válasz levele is jó kedélyű volt. Igazából nem tudom, miért nem felelt. Nem akart, vagy vár-nem tudom.

Ellenben óránként be-belép a közösségi oldalra.

Ilyenkor mi a teendő? Írjak rá, vagy várjam hátha ír?

(okostojásoknak: 8 éves kapcsolatból szálltam ki, nem tudom a mai elborultak, hol tanakodnak. Mertem húzni egy lapot és kiírtam. Kéretik normálisan felelni. köszönöm)


2010. nov. 9. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írj neki, és ne kérdezz rá, hogy miért nem válaszolt a leveledre. Ne is keresd egy ideig.

1. vagy ő fog keresni téged, és ebben a helyzetben javasolnám, hogy kérd el a számát és hívd el randizni

2. ha arra nem méltat, hogy válaszoljon, akkor pedig nem éri meg a fáradozást.

+ egy eset: vagy az is lehetséges, hogy elolvasta (nyilvánvalóan elolvasta), de mivel sok gondolat kavarog benne, elképzelhető, hogy elfelejtett rá válaszolni.

Azért egy 8 éves kapcsolat után elég nehéz lehet visszarázódni a csajozás világába, mivel volt egy napi rutin, nem kellett minden nap megküzdened a lányért, meg minden nap udvarolgatni ezért kijöttél a gyakorlatból sajnos :(

De remélem sikerül visszarázódnod! Sok sikert!

27F

2010. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van úgy, hogy elolvasom, de munkaidőben nem tudok rá válaszolni, mert nem 1 perc alatt akarom összedobni a választ. A rövid leveleimet meg tudom írni vagy legalább is elolvasom a beérkezőket.

De a lányok sajnos hajlamosak nem válaszolni.

4-7 nap után rákérdezhetsz, hogy megkapta-e a leveled és ha arra sem válaszol 2 nap után, akkor delete.

2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kérdezz rá.Biztos megkapta, nem tűnnek el csak úgy az emailek, ezzel csak a pasik vigasztalják magukat:-)Várj még egy kicsit, ha fontos neki, úgyis visszaír, lehet, hogy tényleg csak arról van szó, hogy nem kutyafuttában akart írni.De ha nem válaszol, ne irkálj neki, mert ezzel csak elmélyíted az ellenszenvet.
2010. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

tegnap 10:57-nek üzenem.

Tényleg nem egyszerű a dolog. Könnyen ismerkedek, sok futó ismerettség / haverság / barátság alakult ki. A lazaságom és a közvetlenségem miatt.

Ám a lányokon azóta sem igazodok ki.

Múlt hét végén kiruccant-írtam neki 2 fél levelet (egyiket olvasta és törölte, másikat csak olvasta) és mindez szombaton történt. Erre fel még nem kaptam választ máig. Igazából úgy éreztem (lehet rosszul) kölcsönös a szimpátia.

Azért köszi a tanácsokat, nagyon rendesek vagytok. Igyekszem kamatoztatni az itt leírtakat!

2010. nov. 16. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!