Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó dolog, hogy 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog, hogy 2 hónap után ilyen sokat vagyunk együtt a bnőmmel? 22F

Figyelt kérdés

2 hónapos a kapcsolat, ő 18 éves, és nagyon szeretjük egymást. De tényleg, a kapcsolatunk is nagyon jó, sokat nevetünk, soha nem unatkozunk, ha együtt vagyunk (hétköznap általában nála) akkor sokat bújunk, simogatjuk egymást.


És én mindig is attól tartottam, meg sok embertől hallottam, hogy így hamar megunják egymást a párok.


Mi is, szombat-vasárnap-hétfő-kedd együtt voltunk, de lehet valószínű még ma is....


Én ráérek, ő szintén ráér. Bölcs dolog lenne "taktikailag" kitalálni valami és lemondani a talit? Hiányzik és szívesen vagyok vele, csak nehogy baj legyen hogy sokat vagyunk együtt.


Szerintetek?


2010. nov. 10. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kell elképzelni, hogy nem egész napokat vagyunk együtt, hanem naponta 2 és fél órákat.
2010. nov. 10. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Sztem ne aggódj, nem sok, lehet annak érzed, de nem. Mi a párommal van hogy 5 napot töltünk együtt egyfolytába és amikor még az elején voltunk már az első második hetekben egész hétvégéket töltöttünk együtt, aztán jött kedd este csütrötök este pénteke, szombaton, vasárnap pedig egész nap együtt vaguynk hétfő reggelig. Ez így volt az elején is és így van most is egy év után, és nagyon élvezzük, nem unjuk egymást. szóval sztem nem tesz tönkre semmit. 23L
2010. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 és fél óra egy nap nem sok.Mi minden másnap tudtunk az elején találkozni és akkor egész délután együtt voltunk.Most pedig a hét első felében együtt vagyunk és hétvége felé külön.Elég sok szerintem,de sosem unatkozunk és több,mint egy éve együtt vagyunk.

Nem fogjátok megunni egymást,ha igyekeztek időnként feldobni valamivel a találkozásokat.Ha nem lesz monoton és mindig ismétlődő a randi (ugyanazokat a dolgokat csináljátok mindig)akkor nem lesz baj.

2010. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 héten 1 vagy 2X általában barátokkal megyünk kávézni. havonta 1X általában csinálunk ott alvós bulikat szintén a közös barátokkal. Vagy nála, vagy nálunk vagyunk. Ha jó az idő sétálunk, filmezünk, beülünk ide-oda. Megyünk korizni, de már én azt is kitaláltam ,hogy felmászom vele egy magas épületre, és onnan nézzük a várost este, meg a naplementét is.
2010. nov. 10. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7,5 éve vagyunk együtt és kb. ezalatt 5 nap volt, hogy nem találkoztunk. Hétköznap munka után, hétvégén egész nap együtt vagyunk.
2010. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát igazából ha egyikünk sem egy unalmas, otthonülős típus, szeretünk eljárni ide-oda, programokat kitalálni...vagy ha maindig van miről beszélni, és amíg megtudom nevettetni akkor nincs semmi gond? sokat nevetünk és hülyülünk amikor együtt vagyunk, de komolydolgokról is émázunk
2010. nov. 10. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes:) Hol itt a gond? Dehogy unjátok meg egymást...az a napi 2-3 óra szerintem egyáltalán nem sok. Nincs ezzel semmi baj.

19/l

2010. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!