Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónap után együtt aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után együtt aludni, korai?

Figyelt kérdés
Barátnőm 18 éves, én 20 és az anyja nem engedi, hogy nálunk aludjon, mert szerinte ez nagyon korai és úgy sincs semmi jelentősége, hogy velem alszik vagy nem. Nekünk azért sokat jelentene, hogy együtt aludnánk de nem tudom hogy győzzem meg az anyját. Azt nem akarja megérteni, hogy ha szexelni akarnánk akkor bármikor csinálhatnánk, nem kell ahhoz nálam aludnia.
2010. dec. 18. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem korai
2010. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai.
2010. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is 18 vagyok, és ha lenne barátom, én sem vagyok benne biztos, hogy a konzervatív anyám engedné, hogy nálam aludjon. Ennek ellenére nem tartom korainak. de azért megpróbálnék leülni a lány anyukájával, és elbeszélgetni komolyan, hogy mik a szándékaid, hogy nálad biztonságban van a már felnőtt (!!!) lánya.
2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
76%

"úgy sincs semmi jelentősége, hogy velem alszik vagy nem"


Hogy mondhat valaki ilyet? A besavanyodott p.csa, már nem emlékszik? :(

2010. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.
2010. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért tényleg felráznék néhány szülőt..Biztos ő nem aludt ott ennyi idősen soha senkinél..Hihetetlen..Szerintem megér egy vitát..Bár elkeserítő tény hogy az ilyen emberek, szülök, találni fognak valami mást ha ebben a témában meggyőzitek az igazatokról!!
2010. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem messze rosszabb anyám van csak nem ilyen értelembe persze :D

Hülye az a nő sztem szöktesd meg otthonról a csajt és szarjatok anyura


F17

2010. dec. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de uram 18 éves, legalább ebbe ne szóljon bele a szülő, már felnőtt, jobban tudja mi kell neki, mire van szüksége.
2010. dec. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul az a vicc, hogy ő meg 7 hónap után ment férjhez még régen.

Meg mondja, hogy régen is kibírták a férfiak, hogy 5-6 évig udvaroltak, mire lett valami. Ez no comment. Szerintem az ilyesmi legalább 200 éve volt.

2010. dec. 19. 08:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem korai. Az a helyzet, hogy nem csak éjszaka tudnátok szexelni, az anyjának is lehetne ennyi esze. Az együttalvás nem egyenlő a szexszel. Mi barátommal 3 hete vagyunk együtt, és 2 napja ittaludt, nem volt köztünk semmi, még petting se. Majd csak megérti az anyja a helyzetet. 19/L
2010. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!