Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

A szokásos. ;) Van egy lány a suliban aki mellesleg az osztálytársam. 3 napja szakított a barátjával (több mint egy évet jártak). Most jelenleg 10.-esek vagyunk, tavaly még nem nagyon beszélgettem vele. Idén kezdtem el vele dumálgatni és egész jól alakulnak a dolgok. Mármint legalább már barátnak hisz.


Év elején sokat beszélt nekem a gondjairól, problémáiról. Néha próbáltam kiengesztelni, megnyugtatni. Ahogy fentebb írtam, 3 napja szakított a barátjával. Azóta is szoktunk beszélgetni.


Őszintén szólva a lány nagyon tetszik nekem. De nem akarok rögtön rámozdulni. Hadd heverje ki 1 éves kapcsolatát. Én várhatok 1 évet is, csak legyen esélyem hozzá.


Van egy problémának nevezhető dolog is. Még pedig az hogy nem csak nekem tetszik, hanem az egyik osztálytársamnak is (aki pedig az egyik barátom is). Szóval az egyik kérdésem az lenne hogy hogyan csináljam azt hogy majd egy idő után járhassak vele. A másik meg az hogy ez most köcsögség lenne tőlem, vagy ez normális?


2010. nov. 10. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Látod jobb oldalt a reklámot?

Na,én szeretem a szexet!

2010. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pfu nagyon sokat segítettél! ;)


Valaki más?

2010. nov. 10. 17:17
 3/9 anonim válasza:

figyu szerintem, hagyd még egy kicsit, de valahogy jelezd felé, hogy tetszik neked...

kísérd haza, vagy valami ilyesmi...

és ha már úgy érzed hogy eleget vártál, akkor

majd mond el neki egy aktuális pillanatban...

pl. nekem nagyon bejött h a mostani barátom egy kicsi virágot juttatott el hozzám, mellette egy kis kártyával, amin az volt , hogy tetszel nekem<3és 1 héttel utána ártatlanul megkérdezte h megkaptam-e a cetlit:)

a lányok szeretik az őszinteséget..

semmiképp ne akarj rámenős lenni és menőzni, hogy bizonyítsd hogy te vagy a jobb...

sok szerencsét

L/17

2010. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát majd lesz ami lesz. Mondjuk ha épp a barátommal jön majd össze, akkor sincs semmi baj. Igaz egy kicsit kellemetlen lesz nekem, meg féltékeny is leszek, de hát ez van.


Meg amúgy azért is érdekes, mert ha mondjuk összejönnénk, akkor bármilyen lányt megtudnék szerezni. Mert mondjuk ez a lány eléggé nehéz eset. Félénk, nagyon visszahúzódó, most meg majdnem depressziós is (nagyon sok rossz dolog történt már vele).


Hazakísérni szívesen hazakísérném, csak az a baj hogy nem egy városban lakunk. Ha lenne sok pénzem és időm akkor azt mondanám hogy oké, de így muszáj lesz beérnem az iskolával.


És lenne még egy probléma is. Egyszerűen nem tudok beszélgetni rendesen egy lánnyal. Nem jönnek a témák. Amikor vele beszélgettem, akkor nagyrészt a bajairól és problémáiról beszélgettünk, de másról nem nagyon még. Valami tipp. :)

2010. nov. 10. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszédtémában nemigen tudok segíteni. Mindenesetre azt valami módon próbáld elkerülni, hogy a beszélgetéseitek csak az elmúlt kapcsolatáról szóljanak! Akkor megmaradsz lelki szemetesládának. Azzal nem kell törődnöd, hogy a haverodnak is tetszik. Semmi nem indokolja, hogy háttérbe szorítsd magad. Ennyi erővel ő is lehetne előzékeny Veled. Egyébként van egy mondás, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad. :)

Az valóban nem jó megoldás, ha egyből vadul rástartolsz, de azért szép lassan jobb vele éreztetni, hogy érdeklődsz iránta. Ha sokat vársz, egyszercsak megjelenik valami másik srác a képben, aztán verheted a fejed a falba.

Egy félénk lány bizony nehéz eset, de az lebegjen a szemed előtt, hogy valakinek már előtted sikerült megtalálni az utat a szívéhez!

2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja azt még elfelejtettem mondani hogy nagyjából ismerem az ízlését.


Elmondta milyen fiúk jönnek be neki igazán. Szereti ha nála magasabb (én alacsonyabb vagyok), szereti a hosszú hajúakat (én rövid hajú vagyok) és szereti vékony testalkatúakat (mondanom se kell hogy én széles vagyok).


Szóval pont az ellentetje. xD

2010. nov. 10. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Még így is lehet esélyem?
2010. nov. 10. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mit vársz tőlünk, mit mondjunk? :)

Ha abszolút nem vagy az esete, készülj fel rá, hogy valóban nem akar majd tőled többet! De próbálkozni lehet, attól nem leszel kevesebb.

2010. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jólvan több kérdéssel nem fárasztalak titeket. :)

Ennyi épp elég volt. Köszönöm szépen a válaszokat. Majd remélem lesz valami.

2010. nov. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!