Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a teendő ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Mi legyen a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
barátnőm kért tanácsot nem tudom mit tegyek 8 hónapja van a barátjával állandóan megveri veszekednek most jár egy munkahelyre ilyen nyári munkára ott össze jött egy pasaival aki be jön neki az első barátja nem jön be neki és ment tudja szereti e mert le k...-zta megverte de ő neki hiányzik mégis mert sok szép pillanatot töltöttek együtt és 8 hónapot nehéz elfelejteni neki mert ez volt a leghosszabb neki még fiatal az anyjának ő a legszimpatikusabb gyerek amúgy és úgy veszi észre bnőm hogy nem igazán szimpi neki az új jövevény de bnőm megtudná szeretni mit javasoljak neki szerintetek? adjatok tanácsot
2011. júl. 3. 18:31
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Barátnőd kapcsolatfüggő, nem is szereti azt a fiút, csak azért van vele, mert így jobb, mint egyedül. Az meg mit izgatja, hogy az anyjának mi a szimpatikus? Talán mondja el anyukának is, hogy a faszi lekuurvázza aztán jól megveri, akkor talán nem lesz szimpi...


Dobja azt a parasztot, amilyen hamar csak tudja!

2011. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy pasi kezet emel a barátnőjére... ha én lennék a csaj helyébe ott hagytam volna egyből.
2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát köszi de ez nem olyan egyszerű az ő helyzetében mert már sok mindenen keresztül mentek elég sokszor ő ment utána már nem akar de most meg a fiú jár a lányhoz mert a lány rendszeresen otthagyja elmegy dolgozni inkább minthogy vele lehessen mert már nem akar vele lenni ezek miatt én mondtam neki szakítsanak meg minden ő akart is vele minden erejével mondta neki hogy miért szeretsz miért nem szeretsz ki belőlem akkor ő mondta hogy nem tudja elfelejteni minden és kibékültek teszem hozzá nagyon nagy nehezen az a másik pasi meg olyan helyzet hogy ő már mikor először meglátta bejött neki és eléggé szépen össze barátkoztak együtt jártak cigizni kocsmába elkísérte mert a fiú szülei nem tudják hogy cigizik meg sörözik (csak citromos) és barátnőm így nagyon megkedvelte ez idő alatt a fiúnak is volt barátnője 1 éves kapcsolat bnőmnek is volt pasija 8 hónapos kapcsolat a fiu szakított a barátnőjével a lány is lényegében csak már most a fiú nem akarja a lánynak meg hiányzik mert ha eszébe jutottak azok a szép pillanatok össze szorult a szíve de ha ott a barátja csak veszekednek múltkor aludt barátnőm úgy aludt el hogy szakítottak és arra kelt fel hogy ott volt a barátja ő költötte és kérdezte mi legyen barátnőm vissza kérdezte nem akarta megbántani mert félt és már a lány szólt az anyjáéknak az anyja nem akart bele szólni avval az újj fiúval nem azért jött össze mert meg akarta csalni hanem mert már rég akart vele lenni mióta meglátta csak van még egy nagy baj hogy egy suliba fog járni mind a két fiú
2011. júl. 3. 18:54
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

1. Most mit lehet tenni? Együtt marad egy balfékkel, csak mert előtte jó volt? Azért volt jó, mert a bnőd bele volt habarodva, pedig a csávó akkor is pont akkora balf@sz lehetett, mint most... pont.


2. Azért kedves kérdező, a mondatokra tagolást nézd át még egyszer, mert ez így elég nehezen emészthető :D

2011. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi de össze vagyok zavarodva eléggé felkavart engem is a dolog mert sajnálom nagyon és amúgy ő már mondta neki hogy nem akar vele lenni de ő nem értette meg és sajnálat az egész szerintem csupán ezért hiányzik neki de mondtam már sajnálatból nem lehet kapcsolat de nem akarom hogy amiatt szenvedjen nem tudja magát jól érezni már
2011. júl. 3. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a gáz akinek ilyesmi kérdés ...

Ha az utcán meglátok egy vadidegent kezet emelni nőre, ott helyben taposom ki a belét, mindentől függetlenül! Az a nő pedig szánalmas, aki ezt még tűri is ...

2011. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia.az erőszak egy igen komoly dolog, Neked mindenképpen a barátod mellett kell állnod,és talán elkísérhetnéd egy olyan helyre,ahol biztosan segíthetnek Rajta..pl pszichológus,rendőrség,vagy akármi..Az a kapcsolat pedig még új,és talán nem olyan jó ötlet új barátokra" támaszkodni..ki tudja,talán nagyobb csalódás lesz a vége.Viszont Te igazán jó barát vagy,ezzel tanúsítottad! Ne hagyd cserben!
2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TheAnonymus11. ***** válasza:
egyetértek az elsővel
2011. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!