Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ebben az esetben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy van egy jó pár hónapos kapcsolatom, nagyon jól megértjük egymást, megvan a szerelem is, azt hiszem minden megteszek ami tőlem telik és ugyanezt a barátnőmről is elmondhatom hisz minden szabad idejét velem tölti, telyesen őszinte stb stb stb...

A probléma inkább a szülőkkel van, első találkozáskor kicsit talán túl szókimondó voltam a lány szüleivel és úgymond nem kedveltek. A dolog a hónapok folyamán oda fajult, hogy most kénytelen voltam komolyra venni a dolgot. Tegnap délután idejön az apa, beront az udvarra, és fenyeget, hogy megver meg mit tudom én mi, mert lefeküdtem a lányával. Megjegyzem szexuális kapcsolat köztünk nem történt, barátnőmnek előttem sem volt, nekem sem. A dologhoz hozzátartozik, hogy telefonom segitségével rögzítettem az összetűzést. Az illető gondolom alkohol hatása alatt beszélt, mert szembe állva érződött a "szesz" szag.

Barátnőm szörnyen szégyeli az esetet, milliószor bocsánatot kért, pedig elmondtam nem kell ő nem tett semmit. Azonban azt, hogy beront így vadállat módra a mi házunkba az apa nem tűrhetem, volt már feljelentése nemi erőszak miatt, ha most én feljelentem, ami jogos lenne, beszélgetés rögzítve, nem tudom megúszná- e szabadságvesztés nélkül.

Nagyon szeretem a barátnőmet, nem szeretném a családi életüket tönkre tenni, de viszont ez sem volt korrekt. Én soha nem beszéltem a szülőkkel illetlen módon, ha fel is mentem a lakásukba, mindig megálltam ajtó mellett, meg hasonló.

Kérdem én hol érdemeltem ki ? Az ipse egy sz*r alak, ahogy elnézem, egyszer ütném meg és többet nem állna fel, de akkor is a barátnőm családtagja nem viszonyulhatok így még ha ő ezzel fenyegetőzik is.

Kérlek titeket, mit javasoltok? tényleg jelentsem fel ? vagy hagyjam az egészet ? Tanácstalan vagyok, őszintén.


2010. máj. 31. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem jelenteném fel,szerintem ezek után normális lesz. De,ha feljelented,akkor ne számíts semmi jóra.
2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hanganyag nem bizonyítja azt hogy Ő valóban a ti telketeken belül engedély nélkül tartózkodott-e. Szóval te faragnál rá. Hagyd a fenébe. Idővel beletörődik. Vagy vigyél neki egy üveg piát engesztelés jeligével. Mást nagyon úgyse tudsz tenni. Hidd el jobb az ál békesség mint a nyílt háború, mert ennek csak a lány issza meg a levét azt meg te nem szeretnéd. ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kétszer szóltam menyjen ki, mert dolgom van... és tényleg így volt.
2010. máj. 31. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a vállaszokat, kicsit idege vagyok, vannak tanuk is meg minden, mondjuk nem csak engem fenyegetett szüleimet is... szóval azért nem ilyen egyszerű.

Jó valahol igazatok van, hagyom a fenébe, én békülni ? na neeeem, inkább nem megyek szülők közelébe, és annyi.

Foggalmam nincs...

2010. máj. 31. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lánnyal beszéljétek meg. Előbb próbáljon meg ő beszélni az apjával, vagy üljetek le hárman.
2010. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem értem az egészet... 18 évet betöltött a kedvesem, akkor ehez neki mi köze ? Én próbáltam elfogadtatni, hogy mi eggyütt vagyunk... de nem megy.

Nagyon köszönöm .

2010. máj. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!