Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok. Sűrűn veszekszünk mostanában a barátommal. Most is összevesztünk. Rossz napja van, és rajtam tölti le. Nekem is az volt, azt hittem tudunk pár percet beszélgetni normálisan, és jobb kedvem lesz. De nem így lett. Olyanokat félre ért, amiket más nem, és rögtön jön azzal, hogy én anyázok neki, meg ki vagyok akadva. Aztán meg nem válaszol vissza, csak annyit ír hogy csá, és kész. Mit csináljak?:S
2009. szept. 15. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Lécives válaszoljatok, aki csak tud, mert nagyon rosszul érzem magam:S:S
2009. szept. 15. 16:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, de mindenképpen mondd el neki, hogy neked ez nagyon rosszul esik, hogy a munkahelyi/iskolai problémáit rajtad vezeti le. Ha elzárkózik a beszélgetéstől, akkor az is lehet, hogy esetleg már nem szeret és bántani akar akár tudat alatt is, hogy legyen vmi oka szakítani...
2009. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és anyáztál neki???

amúgy meg akkor viselkedik így az ember,mármint kötekedően,ha okot keres a szakításra,de ez csak saját tapasztalat

2009. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt. Szerintem nem a szakításra keres okot. Egyszerűen ilyen, hogyha jó kedve van a tenyerén hordoz, ha nem, akkor meg "letipor", és durván viselkedik velem.Nemtudom, meddig birom...:S
2009. szept. 15. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez "egyszerűen" egy rossz kapcsolat, ha 7 hónap után már nem tudod, hogy meddig bírod még, akkor sztem szakíts és keress olyan pasit, aki mindig a tenyerén hordoz, és nem hangulatember, és nem kell félve azt figyelned, hogy ma éppen milyen kedve van, vajon kedves lesz vagy megint bunkó.
2009. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem válaszolni: Nem anyáztam, írtam egy ártatlan mondatot, amit ő félreértett, és beleképzelt ezt-azt.

Lehet, hogy az lenne a legmegfelelőbb, hogy szakítsak vele, de szeretem, és ő is engem, mondja is, mások is azt mondják, hogy látszik rajta(habár akkor nem tudom, miért viselkedik így velem). Nem tudom mit csináljak, mert igaz, fiatalok vagyunk még, de benne találtam meg először azt, amit keresek. Csak nem olyan régen meg kezdődtek ezek a leszúrások, hogy miért anyázok..ááááá...:(

2009. szept. 15. 17:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt meg azért nem hiszem, hogy csak az okot keresi a szakításra, mert tudom milyen volt az előző kapcsolataiban. Nem cirkuszolt. Egyszer csak paff, azt mondta, hogy nem szereti. Nem mentegetőzött, ezt így a szemébe megmondta, és kész. Ezért nem hiszem, hogy csak okot keresne.
2009. szept. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!