Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival aki nem az esetetek vagyis külsőre nem jön be, de belsőre igen?

Figyelt kérdés
Tudom,h nem a külső lényeg meg én is olyan vagyok,hogy nem érdekel,hogy valaki hogyan néz ki ha a szive aranyból van,de ha párkapcsolatról van szó akkor azért 1picikét másabb.19/L
2010. nov. 10. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha egészséges és rendszeresen fürdik, igen.
2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen semmi baj,igényes ebből a szempontból csak pl ő rapper(baseball sapka,lógos gatyó)én meg nem ez vagyok.Nincsen nekem semmi bajom velük csak valahogy mégsem az én világom.
2010. nov. 10. 20:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, és majd kiderül. De őrlődhetsz még rajta. Hogy is szokás mondani? Inkább bánom azt amit megtettem, mint azt, amihez gyáva voltam. Na most asszem túllőttem a kérdés színvonalán.
2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon komolytalan, ha valaki zenei stílushoz öltözik. Szóval nem. De ha mondjuk külsőleg nem tetszene, tehát nem egy adonisz, de egyébként okés, akkor igen.
2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok olyan lányokat, akiket nem csak a külső meg a pénz érdekel? :/
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én leszarom,hogy van pénze vagy nincsen...ő sem éppen egy multi milliomos.Meg tényleg igazából annyira nem érdekel a külső ha tudom,hogy belülről viszont gyönyörű.És tény hogy rap-et hallgat,de attól még nem egy totál drogos,csavargó.Csak még is valami oknál fogva bizonytalan vagyok.
2010. nov. 10. 20:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez inkább stílus mint külső.
2010. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is, hogy nekem az lenne az aggályom, hogy ez nem divat meg ízlés, a rap egy zenei stílus (én is nagyon szeretem), de ettől még borzalmasan bosszant, ha valaki így öltözik, hogy lássák, hogy ő rapper/rocker. Az más kérdés, hogy egyáltalán nem férfias ez az öltözködés. Hol áll a farmer + ing vagy szövetnadrág + ing kombinációhoz? Na az elegáns és férfias, de egy figyelemfelkeltő ruha az nem az.
2010. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A stílus tényleg sokkal meghatározóbb,ahogy az egyik válaszoló írta a zene ízlés szerinti öltözködés elég gáz,de ha az alapvető külső vonásokat nézzük,akkor az nem számít.Én jártam már olyan fiúval,aki nagyon nemvolt helyes,de egyszerűen beleszerettem az agyába,a gondolkodásmódjába és ezáltal megszépült a szemembe!
2010. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy én pl minden zenét szeretek.Mondjuk szerintem még mindig jobb,hogy rapperként öltözik mintha a haját a szemébe vasalná és lenne rajta egy 3x kisebb nadrág...gondolom értitek mire gondizom.
2010. nov. 10. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!