Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyoldalú szerelem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon bejön, bár számára nem tudom, hogy milyen vagyok... suliban nem merek vele beszélni, a neten szoktam néha napján ráirni, volt, hogy segitséget kértem egy-egy tantárgyból, és szivese segitett...

A tanárom ismeri, mondta, hogy időre van szüksége, de am jó gyerek, de várjak, hogy mit fog lépni, ha nem lép, akk felejtő... Ez a nagy bajom... megtehetném, hogy átmegyek másik csoportba, de már amúgy is csak januárig leszünk egy csoportban... Nem akarom elvesziteni...túlságosan bele szerettem. Ha kiderül, hogy tetszik nekem, abból nagy kellemetlenségem származhat, főleg, ha minden nap látjuk egymást, és ha még hozzá durván is lerázna... elgondolkozva azt hiszem, hogy nem tetszek neki, de barátként sem közeleg, pedig olyanokat irt, hogy boldog lesz, ha velem beszélhet, és h segit, de azóta semmi, én közelitek...

Szerintetek, hagyjam, és felejtsem el, vagy mit kezdjek? Nem akarok lemondani róla, nagyon fájna...

Vagy hogy közeledjek csak barátként, mikor nem tudok rá úgy nézni? Vagy várjak, mig ő lép?


2010. nov. 11. 19:58
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én megírnám neki vagy megmondanám hogy mit érzek!te is írtad nem akarsz lemaradni róla de ha nem írod meg hogy érzel iránta lehet nem is fog lépni ö se az is lehet ö se mer kezdeményezni!Én minden fiúmnak megmontam mit érzek és ha utánna nem léptek tudtam én legalább mindent megtettem!De ha írsz neki egy levelet az böven elég utána ne írjál többet ha nem is kapsz válasz akkor se,mert az azt jelenti ö nem azt érzi amit te!remélem tudtam segiteni!:)

2010. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem is ilyesmi a helyzetem. először barátkozz vele. de élőben jobb lesz mint msnen,meglátod. aztán majd eldönti h akar-e vmit. de lehet h csak azért nem lépett mert egyelőre csak haverként tekintett rád,nem csajként
2010. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, bár, a tanárom mondta, hogy beszél vele, mert a srác őszinte hozzá(persze nem lényegre törően)... nem merem megmondani, mert tudod, hogy milyen kellemetlen tud lenni, ha aztán minden nap találkoztok... :s
2010. nov. 11. 20:15
 4/5 A kérdező kommentje:
bróbáltam, de félénk vagyok... meg sok barátja van az osztályunba, és nem merek úgy oda menni, aztán meg csak 5 perces szünet van, beszélni se tudunk:(
2010. nov. 11. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd ossze magad es mond el neki mit erzel...ha nem mered ird meg neki.Ha nem reagal tegy ugy mintha nem is erdekelne mar az egesz...Ha tetszel neki elmondja ha nem akkor ki kell abrandulni belole.
2012. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!