Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú szerelem. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el az illetőnek úgy, hogy ne legyen szánalmas? Szeretném, ha tudná, hogy szeretem, de nem akarok se szánalmas lenni, se azt, hogy megfagyjon körülöttünk a levegő. Valami ötlet?
2011. szept. 30. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kort nemet írhatnál, elég jelentős lenne. Meg lehetőleg a másik félét is.
2011. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha valakit szeretsz azért nem vagy szánalmas. Ha az ő szemében vagy szánalmas akkor az a csaj a szánalmas:S
2011. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindketten huszonévesek vagyunk. Nem attól félek, hogy az ő szemében lennék szánalmas, nem olyan ő, inkább a magaméban. Nem akarom, hogy kellemetlen helyzet alakuljon ki, mert ugyebár ennek "pozitív" kimenetele nem nagyon lehet. Csak a legjobb megoldást keresem.
2011. szept. 30. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szánalmas ha elmondod neki, nagy bátorság kell ahhoz.
2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még várnék választ a hogyanra is. Milyen körítéssel lehet ezt normálisan megoldani? Valami jó ötlet esetleg?
2011. szept. 30. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Most milyen a kapcsolatotok, mennyire ismeritek egymást, stb?
2011. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Napi kapcsolatban hírközlési hálózatokon, és amilyen gyakran tudunk, közös programokat is szervezünk kettesben. Sajnos az ő részéről kötött, hogy csak baráti szándék vezérli. Azt tudja, hogy az én ambícióim ennél tovább nyúlnának, de konkrétan az érzéseimről nem tud.
2011. szept. 30. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű helyzet, nem is tudom hogy oldanám meg a helyedben. Talán céloznék rá, elmondanám hogy szeretném őt gyakrabban látni, több időt vele együtt tölteni. Ebből valószinűleg leesne neki hogy mi a helyzet.

Azt egyébként sejtheti, hogy te többet érzel barátságnál?

2011. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs baj, ezt sokszor hangoztatom. Talán sejtése is van. A lényeg itt az lenne, hogy nem utalgatni akarok, hiszen azt már megtettem ezerszer. Éppen az lenne a lényeg, hogy egyértelműen és világosan elmondani neki mindent.
2011. szept. 30. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
ha egyoldalú,akkor nem szerelem,max vágyódás
2011. okt. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!