Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kellett történie ahoz h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellett történie ahoz h egy komoly kapcsoltban kiszeress a párodból? Vagy csak elmult magátol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Például ha megcsal. Roppant kiábrándító tud lenni.
2010. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, de annak kell, hogy oka legyen.Velem is hasonló történt, de ez egy picit bonyolultabb történet. 28L
2010. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mesélnéd el? Nekem is elég bonyolult a helyzetem 2éve vagyok együtt a barátommal, volt már pár szakitás is, megcsalás is(az ő részéről) mégis midnig egymás mellett kötünk ki, nemtudjuk elengedni a másikat. Szerintetek ez meddig lesz igy? annyira félek hogy egyszer elmulik a részéröl a szerelem. Ez az egyetlen dolog ami összetart minket
2010. nov. 12. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtak már, a megcsalás is, meg más dolgok is. Például ha 1 éven keresztül mondogatsz neki bizonyos dolgokat, amik fontosak lennének neked, és nem látod hogy változtatna rajta. Vagy ha magasról tesz rá hogy te mit szeretnél, és mindig csak a maga dolga érdekli. Vagy nem foglalkozik veled eleget, vagy nem vesz komolyan, vagy hisztizik, balhézik, állandóan vitázik, soha nem ad neked igazat, nem tesz meg szinte semmit a kapcsolatért, mindig csak te próbálsz javítani... Hát ezekbe a dolgokba egy idő után azért bele lehet unni. Ha a másik időben észbe kap hogy változtatni kéne, akkor jó, de ha nem jön rá...:S Nálunk is ez volt, hogy velem volt sok baj, de rájöttem hogy nem várhatom el hogy mindig csak ő alkalmazkodjon. Így mostanra már rendbe jött minden.

17l

2010. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokszor történik az, hogy szereted még a párod,de már nem úgy, vagy nem annyira.Annál rosszabb nincs mikor két ember csak megszokásból van együtt. De inkább ne ezen rágódj, mert ez nagyon sok időt elvesz abból, hogy igazán jól érezd magad vele.
2010. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ez tart össze titeket, az nem valami jó. Megcsalás, szakítás is volt, hát nem túl biztató. A szerelem elmúlik, vagy halványul, még akkor is ha egy csomó minden más összeköt titeket. Érdeklődés, hasonló életstílus, életritmus, jó szex, jó kommunikáció. Sok kis súrlódás, ki nem mondott dolgok felgyülemlése okozza egy kapcsolat végét. Nálam legalább is így volt. És akkor már rég nem volt szerelem, csak szeretet. Ez így összesen tartott 18 évig. Szóval csak a szerelem édes kevés.
2010. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban elmesélem, ha szeretnéd. Én a férjemből szerettem ki, de azért, mert abszolut megváltozott, más ember lett. Soha nem gondoltam volna, hogy ezért ér majd véget,de ilyen az élet. Bár 1 fontos tanulságom azért van a számodra. Ha bármi kételyed lenne Vele kapcsolatban ne kezdj el gondolkozni és kombinálni, üljetek le és próbáljátok megbeszélni. Hidd el, hogy tanulságos lesz. Nekem az volt. 28L
2010. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!