Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok snekit közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok snekit közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés
Én félek mindentől...Még csak 15 éves vagyok..Szerintem korai,hogy barátom legyen.Nem érdekel,hogy a korom belieknek már volt ezer,lehet ciki de EZ VAN..szerintem nem kell el sietni..szerintetek?
2010. nov. 13. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem kell sietni, bőven ráér az még. :) Én se akarok barátot, de én más okból.

16/L

2010. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem kell. Hová sietnénk?

A korodbelieknek meg amúgy sem azért van barátjuk, mert szeretik, hanem mert ez a divat.

2010. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...és bocsánat a hibákért,picit figyelmetlen vagyok:D(jó kicsit)
2010. nov. 13. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:

amúgy tényleg a divat,ismerek olyan lányokat akik versenyeztek kinek volt több barátja..azért ez már tényleg sok:)

nekem még nem volt nekik már vagy 20 és ők is annyi idősek mint én:)

2010. nov. 13. 09:44
 5/6 anonim válasza:
Szia igazad van majd neked is eljön az az idő mikor megéresz rá én 18 évesen kezdtem bulizni járni és 19 évesen vesztettem el de így jól érzem magam és az igazit is megtaláltam 22 éves fagyok és friss házas.
2010. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én érdekes módon csak a férfiak, pasizás téren vagyok elutasitó. :D Bulizni meg koncertekre, házibulikba eljárok ugyan, vannak barátaim, sokan szeretnek, vannak fiú barátaim is. :D Mégse akarok magamhoz közel engedni senkit. :/ Nem is bánom amúgy, nekem 1x volt részem kapcsolatban, és azt mondom most, hogy soha többet nem kell ez nekem. :X

17L

2010. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!