Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a barátom, csak azért nem meri megmondani, hogy vége, mert sajnál?

Figyelt kérdés
Akárhányszor, amikor úgy adódik a helyzet, és azt hiszem, hogy vége lesz elkezdek sírni, annyira szeretem, hogy képtelen vagyok megakadályozni ezt. Rá kérdeztem már többször is, hogy gondolkodott-e már a szakításon, vagy, hogy együtt szeretne-e lenni még velem, mindig az a válasz, hogy együtt szeretne lenni még velem, és nem szeretne szakítani, ilyenen nem is gondolkozott még. Elég őszinte ember, de lehet sajnál, és emiatt nem meri mondani? Mert, hogy elkezdenék sírni?
2010. nov. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rémeket látsz, nyugodj meg, és ne sírj, mert a végén ezt fogja megunni:)Fel a fejjel:)
2010. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből is sokat lehet levonna, legalább azt megosztanád, hogy miért érzed azt, hogy vége, mennyire komoly a veszekedés és hogy mekkora értelme van?
2010. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy egy ideje érzi,hogy valami nincs rendben,talán túl sokat vagyunk együtt(szinte mindennap) és ,hogy barátnőt szeretne ,nem feleséget.Én vagyok az első komoly kapcsolata,ő most 23 én 19,nekem is ő az első.

Nagyon szeretem,ezt ő is érzi,és hogy nem tudja annyira viszonyozni most ,de előtte tudta,merthogy nem volt annyi gondja(munkahely,anyagi stb...)De ettől függetlenül szeret.Ma amikor találkoztunk azt mondta,hogy megbánta,hogy ezeket mondta nekem,nem kellett volna....Érezte,hogy kicsit hidegebb voltam mint máskor.De egész végig ,hogy itt volt ,többször láttam rajta,hogy elgondolkodott,ebből következtetek ,hogy sajnál,nem meri elmondani,hogy nem akar velem lenni,mintha ezt láttam volna rajta.

2010. nov. 13. 18:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán szoktunk veszekedni.

Kicsit gyerekesnek tart,meg pár barátja is.Nyugtatgatom,hogy ez idővel változni fog,és abból gondolom,hogy talán már nem akar velem lenni,merthogy az elején sokkal jobban szeretett,és többet akart velem lenni.Ennyi

2010. nov. 13. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Szerintem így helyesen állapítod meg. Szeret, mint a testvérét, az a helyzet, hogy nem érzi elég szabadnak magát melletted. Gyerekesnek tart, nem érzi otthon magát melletted, szerintem ezek olyan dolgokra utalnak, hogy sokmindenben máshogy viselkedne, és nem előtted, mert tudja, hogy te máshogy gondolkodsz róla. Így feszélyezed őt. Talán túl komoly vagy neki, vagy korlátozottabb az ítélkezésed (pl sok mindent elítélsz, amit ő buliból kipróbálna). Ezek csak tippek, azért írom, mert voltam ilyen helyzetben már, bár az kényesebb volt szerintem:P

A csaj nem tudott viselkedni, nem lehetett vele semmit úgy megbeszélni, hogy komolyan vegyem őt, mert egyszerűen a megláásai a dolgokról eleve olyanok voltak, mint egy 12 évesé...

2010. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz,ezen lehet még segíteni?Megmenthető-e még ez a kapcsolat?
2010. nov. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!