Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Eleinte az fogott meg benne, hogy elérhetetlennek tünt. Nekem megadta magát, tetszettem neki, összejöttünk. Most viszont egyre jobban készülök ki. El akarom hagyni, felejteni. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya lány, töle mégsem kapok soha bókot, de pl. ha egy kis pattanás megjelenik az arcom oldalán akkor azt megjegyzi... Nem beszél az érzéseiröl, én pedig nem faggatom, mert nem akarok nyüsszögni, inkább én sem beszélek az enyémekröl. Heti általában 1-2 szer találkozunk, akkor együtt alszunk. A hidegsége megörjít, semmi érzelem nem jelenik meg rajta, néha azt hiszem, nem is emberböl van. Nem beszél sokat, csak van. Ha beszél, általában saját magáról beszél. A múltjáról, a gyerekkoráról. Ha én kezdek beszélni az én gyerekkoromról, akkor elöfordul, h másfele néz, nem figyel, ásít. èn mindig figyelmesen hallgatom, akkor is, ha fáradt vagyok, vagy ha fogalmam sincs arról a témáról. Nem csal meg, nem szeret eljárni sehova, csak dolgozik. Mindketten egyedül élünk, egymáshoz közel. Minden nap beszélünk telefonon, ö hív. Mindketten egyedül vagyunk a világban, egyikünknek sincs igazából senkije. Engem a magány megörjít, és valamikor annyira szeretnék vele lenni! De nem mondhatom neki, csak azt várhatom, hogy ö szóljon. De pl ha hétközben egyedül van otthon délután, akkor sem hív, hogy menjek át, vagy nem mondja, hogy ö átjön, mert inkább egyedül akar lenni. De azt mondja, szeret. Nemrég mondtam neki, h szakítsunk, mert én nem tudok így élni, h nem érzem azt, hogy szerelmes belém. na akkor fedeztem fel rajta elöször kimutatott érzelmeket, de csak némi remegést, és fájdalmat a szemében. úgyhogy vele maradtam, de nem változott semmi. úgy érzem nem kíváncsi rám heti 1nél többször, és ez fáj nekem, mert ennél többre tartom magam. Azt mondják a barátaim rólam, hogy szórakoztató, kedves lány vagyok, megnevettetem és jókedvre derítem öket. Legyeskednek körülöttem férfiak, de én mindet leépítem, rájuk se bírok nézni. viszont a barátom mellett egy nagy nullának érzem magam, aki a pöcegödör mélyére való. minden szavamat meg kell gondolnom, mielött kimondom, mert ha véletlenül megbántom, akkor nála az végzetes hiba. Nem mond semmit, csak a viselkedése még hidegebb lesz, és még távolságtartóbb. Idöpazarlás vele lennem? Viszont én annyira szeretem, és nem értem miért. Tegnap éjjel is vele voltam, annyira szerettem volna hallani töle pár kedves szót, de semmi. Ma reggel gondolkodtam el azon, hogy milyen lenne, ha valaki úgy szeretne, ahogy szeretném, ha szeretnének. Elnézést a hosszú levélért, köszönöm annak aki végigolvassa és reagál rá.
2010. nov. 14. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondja, hogy szeret, vagy tesz is azért, hogy érezd?
2010. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl. ha szükségem van valamire, akkor segít. Ùj lakásba költöztem, és segített ügyeket intézni, kifesteni a falakat. A vállalkozásommal kapcsolatban is ad tanácsokat, mivel neki több tapasztalata van. Ha reggel evés nélkül akarok elmenni, mert valami miatt sietek, akkor ad a kezembe kaját, hogy egyem meg a kocsiban... Ad papucsot, hogy ne fázzak fel, elém teszi a kaját... ilyesmik.
2010. nov. 14. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok beszélgetni, nem érdekli amit mondasz, szerinted van értelme a kapcsolatnak? Csak gondolj bele, ha életed többi részét vele élnéd le, és egy idő után ő sem tudna már mit mesélni a gyerekkoráról, csak ülnétek egymás mellett és nézelődnétek? Szerintem hagyd. Mivel egyedül él, gondolom már felnőtt férfi, ő nem fog tudni megváltozni senkiért sem. 8 hónap még nem olyan vészesen hosszú idő, jobb, ha nem húzod sokáig.
2010. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény te :( Egyébként én is ilyesmi voltam utáltam kimutatni az érzéseimet bárkinek mert fölöslegesnek tartottam és hülyeségnek(bár ennyire nem voltam hideg és bókolgattam néha).A barátnőm egyszer leült velem beszélni ezekről, megbeszéltük és azóta neki talán már sikerülget elmondani miket érzek. Tehát arra akartam kilyukadni, hogy még1szer próbálj meg vele leülni és kb ugyanezt elmondani amit itt leírtál mondjad neki heves érzésekkel ha erre nem fog hallgatni akkor kész szerintem akkor szakíts vele mert téged ez hosszabb távon durván kifog készíteni. Remélem tudtam segíteni.


20/F

2010. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez alapján úgy gondolom, hogy ti egy tipikus példái vagytok a "párkapcsolat a mai szingli világban" dolognak. :) Legalábbis az ő részéről biztosan.


Állj oda elé, és közöld bele, hogy a lelkednek is szüksége van az ő törődésére, és kevés az, amit jelenleg ad neked. Legyél vele teljesen őszinte a legapróbb részletekig. És figyeld a reakcióját.

2010. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek nepszeru, de azert leirom...Ezt jol elszabtad...Kellett Neked egy olyan ferfi aki elerhetetlen, akit nem erdekelsz, akivel nem tudsz beszelgetni, aki nem hallgat meg...De az gondolom nem kellett, aki a tenyeren hordozott volna, aki figyelmes lett volna, mert Ot konnyu/konnyebb lett volna megkapni...


Az ilyen embereket - legyen az ferfi vagy no - nem tudom sajnalni...ideje lenne felfognod, h ennek a kapcsolatnak semmi ertelme, hiszen nem vagy boldog...szeretsz egy olyan embert akivel nem vagy boldog, akivel nem is vagy egyutt...szted ez normalis?

2010. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, számomra mindegyik nagyon hasznos volt. Adtatok jó ötletet, mint pl 20/L, aki azt mondta, hogy üljek le vele és mondjam el neki részletesen, ha kell akkor heves érzelmekkel. Ami nem lesz nehéz, mert én alapjában egy temperamentumos nö vagyok. Annak is igaza volt, aki azt írta, hogy semmi értelme annak, hogy csak én hallgatom öt, és milyen lenne vele leélni egy egész életet. Az utolsónak, pedig aki azt mondta, hogy ezt jól elszabtam, igaza volt szintén. Abban is, hogy nem kellett az, aki a tenyerén hordozott volna, ez pontosan így volt. De emberek vagyunk, bennünk van a vadászösztön, én pedig szerettem mindig a kihívásokat. Hát, megszivattam vele magam rendesen, ez tény, mert ö már nem fog megváltozni senkinek a kedvéért.

A legdurvább az, hogy tök egyedül vagyok. Gondoltam már rá, hogy egy reménytelen szerelemre a gyógymód csak egy új szerelem lehet. Elöfordul, hogy valaki aki nem tudja, hogy "kapcsolatban" vagyok, randira hív, vagy moziba, de nem fogadhatnám el, mert egyböl kiderülne. Ugyanis annak ellenére, hogy nem találkozunk gyakran és úgy viselkedik, amiket leírtam róla, 100%ra biztos vagyok benne, hogy figyeltet, mit csinálok kivel beszélek. Egy apró hiba, egy apró ok arra, hogy nem bízhat meg bennem, és szerintem már lapát is... Viszont még túlságosan szeretem ahhoz, hogy egyértelmüen szakítsak, nekem senkim sincs, csak ö. Ès néha, amikor jó kedve van, boldoggá tesz, és olyankor boldog vagyok a következö találkozásig. Ez az egész szar, ahogy leírtam, és olvasom, egy nagy szar és nem hiszem el h benne vagyok egy ilyen szarban :S ne haragudjatok.

2010. nov. 14. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Együtt maradtatok végül?

Ha mostanában írtad volna ezeket, akkor azt mondtam volna hogy szerintem hagyd, valószínűleg nárcisztikus személyiség, ami nem nagyon szokott javulni.


üdv

2014. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!