Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha megint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megint csak csalódtatok volna?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Több, mint 4 éves kapcsolatom van, voltak nagyon mély, és nagyon szép időszakok. Nem rég békültünk ki egy majdnem 3 hónapos szünet után, azt hittem, hogy minden meg fog változni. Nem igazán jártunk el egymás nélkül szórakozni, mert valahogy sosem tolerálta a másik, de most megbeszéltük, hogy erről le kell szoknunk, hiszen a bizalom a legfontosabb. Annyira szépen kezdődött minden..Én is elmentem a barátnőimmel, ő pedig a barátaival. Csakhogy ő este 10 óta ki van kapcsolva, kaptam egy sms-t a bátyjától, hogy "tönkrement" a telefonja, ami azt jelenti, hogy elhagyta, vagy valami nagyon fontos más elfoglaltsága van, aminek rettenetesen örülök, hiszen az ő előfizetését is én fizetem, és nem egy sim kártyát hagyott már el. Azóta semmi. A bátyjától az sms-t is hajnal 4-kor kaptam. Én már nem tudom mit csináljak.. Tegnap délután még pont arról beszéltünk, hogy milyen jó lesz, hiszen ez egy próbatétel lesz mindkettőnk számára, hogy valóban meglegyen a bizalom. Ti mégis mit csinálnátok a helyemben? Számomra ennek így nincs értelme, és csak még jobban azt erősítette bennem, hogy ebben az emberben nincs értelme hinni...
2010. nov. 14. 12:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, külön városban szórakoztunk, mert ő maradt Budapesten én pedig leutaztam a legjobb barátnőmhöz Szegedre és a tervek szerint csak holnap délután indulnék haza
2010. nov. 14. 12:54
 2/11 anonim ***** válasza:
Zűrös fickó. Miért is vagy vele?
2010. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is ilyen... Dobjuk őket szerintem!
2010. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha így eszetekbe jutott, hogy változtatni kell a dolgokon, akkor biztos azért volt, mert nem volt valami rendben.

Így kívülállóként könnyű mondani bármit is, nem is mondok, viszont neked nehéz lesz elengedni, és elfelejteni őt. Biztos szoros a kötelék.

Ha én lennék a srác helyében, tuti szóltam volna, hogy mi van, nem a bátyám írt volna helyettem sms-t...

2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 év alatt már megtanultam, hogy az ilyen esetek mögött sosem az van, amit ő aztán elmond.. Teljesen hülyének érzem magam, akit ki-be rakosgatnak egy fiókba, ha éppen kellek..
2010. nov. 14. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

4 év alatt már megtanultam, hogy az ilyen esetek mögött sosem az van, amit ő aztán elmond.. Teljesen hülyének érzem magam, akit ki-be rakosgatnak egy fiókba, ha éppen kellek..


Ehhez képest mégsem léptél semmit, most meg a neten várod a megoldást.

Itt senki sem fog tudni helyzetted cselekedni, csak véleményünk lehet.

Állj a sarkadra, és legyél határozott, mondd meg neki, amit érzel.

2010. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, hányszor megmondtam, és hányszor megígérte, hogy ezúttal bármire megesküszik, hogy változni fog.. De ebben igazad van, abszolút nem vagyok határozott és nem tudok a sarkamra állni és csak úgy "elsétálni"
2010. nov. 14. 13:15
 8/11 anonim válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08


Kezd elegem lenni, hogy mindenkit oltasz, hogy miért a neten keresi a megoldást. Talán azért, mert az ember már végső elkeseredettségében nem tud máshová fordulni. Ha neked ennyire nem tetszik ez a módszer, akkor egyszerűen nem kell írni. Amúgy a kérdező nem a megoldást akarja tőlünk, hanem tanácsot kér...


Kedves kérdező, válaszolva a kérdésedre, én pont egy ilyen kapcsolatban vagyok épp, csak marjuk egymást folyton, hiába beszéljük meg hogy eztán mi lesz másképp, képtelenek vagyunk betartani, főleg ő. Főleg az ilyen bulis dolgokat... Már biztos vagyok abban hogy nem szeret, és más lányok érdeklik. Hogy miért vagyok vele? Nem tudom... Húzom az időt, mert még nem tudom elengedni. Hogy ti miért vagytok együtt? Szerintem ugyanezért. Te is tudod hogy ennek már vége.

2010. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08


Kezd elegem lenni, hogy mindenkit oltasz, hogy miért a neten keresi a megoldást. Talán azért, mert az ember már végső elkeseredettségében nem tud máshová fordulni. Ha neked ennyire nem tetszik ez a módszer, akkor egyszerűen nem kell írni. Amúgy a kérdező nem a megoldást akarja tőlünk, hanem tanácsot kér..."


Tisztázzunk néhány dolgot:

- először is, nem oltok senkit

- másodszor, semmi bajo nincsen azzal, ha valaki a neten feltesz egy érdést, már ha van értelme annak a kérdésnek

- harmadszor, itt mindenki leírhatja a véleményét, én is ennyit tettem, semmi többet

- negyedszer, nem minekünk kell megmondanunk azt, hogy az itt kérdést feltevők mit tegyenek. Lehet arra hivatkozni, hogy mások véleménye, meg bla bla bla, de lásd be: attól, hogy Józsika kútba ugrik te nem fogsz utána ugrani - jó esetben. Arra akarok rávilágítani, hogy itt a kérdezők jelentős része nem tanácsot kap, hanem a válaszadók azt mondják meg, hogy szerintük mi lenne a helyes. Ez a kérdés is úgy lett feltéve: "Mit tennétek...". És ha itt a válaszolók többsége azt mondja, hogy óóó, minden a legnagyobb rendben van, mi belenyugodnánk ebbe a te helyedben, ez így van rendjén, neked is bele kell törődnöd, hiszen más is így csinálja, ez a normális - nos, akkor ettől a válaszolónak jobb lenne? Kötve hiszem. Meg kellene már érteni végre, hogy nem attól lesz egy vélemény jó, vagy rossz egy adott ember számára, mert a többség úgy gondolja. Ezt csakis ő tudhatja. És csak ő cselekedhet. Csak nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő valamiféle megnyugatást vár tőlünk, a többség meg ezt meg is adja neki. Akkor meg semmi sem fog változni, az ő életében semmi sem lesz jobb. Az nem megoldás, hogy a koszt besöpörjök a szőnyeg alá, csak azért, mert a takarítás még nagyobb kosszal járna.

2010. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban le kell fektetni a szabályokat és a kereteket, hogy két ember tisztelettel viszonyuljon egymás felé, és a másiknak hiteles szava legyen.


ha te sosem fektetted le ezeket a kereteket, és sosem tudtál a sarkadra állni, akkor fogadd el, hogy mindenki annyira fog tisztelni, mint amennyire te magadat - semennyire. ha bármit meg lehet veled csinálni, akkor nem a szerelme leszel egy férfinek, hanem a csicskása, aki jól jön, mellette lehet kúrogatni.


te döntesz, mit választasz: tisztelettel és méltósággal egy valódi szerelmet, vagy leszel valakinek a csicskása, akit senki nem fog tisztelni, mert nincs mit, hiszen saját magadért sem tudsz kiállni. tiéd a választás, de ne csodálkozz, ha a következetlen magatartásod miatt minden férfi előbb-utóbb csicskának fog nézni.

2010. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!