Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hülyítsem be ha megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hülyítsem be ha megint kikezd velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel sokáig kavartunk, de az összejövésünkben sok minden bekavart ez nem lényeg most. Rég nem találkoztunk és telefonban utalgatott, h ma ugyanaz lesz mint rég.. ( Megint kavarunk) Mivel engem már nem köt semmi hozzá, nem szeretem meg semmi ilyen szeretném , hogy megkapja a magáét. Ha meg akar csókolni mit tegyek? :D Olyanra gondolok , h kéretem magam közbe nem hagyom meg behülyítem a mozdulataimmal. Ilyesmi tippeket szeretnék. Ne kérdezzétek mire jó, de jó érzés lenne. ;D

16/L


2011. nov. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy. Ha direktbe kínzod azt a szerencsétlen surmót, ne lepődj meg, mikor téged rángatnak majd madzagon.

Elhiszem, hogy jó érezni, hogy bejössz másnak, de ha rászoksz a pasik hülyítésére, akkor előbb-utóbb kifogsz valami részeg állatot, aki megerőszakol az első sikátorban.


Inkább ha nem akarsz egy csávótól semmit, akkor hagyd a fenébe.

2011. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csempész extasy tablettát csók közbe a szájába :D attól tuti behülyül :D talán még el is szál :D,de ez csak egy tipp én maradok a fűnél xd
2011. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
várd meg amíg visszakönyörgi magát hozzád majd küld el az anyába.
2011. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szimplán nézz keresztül rajta, legyél vele teljesen közömbös, hidd el, az eléggé lerombolja az önbecsülését.


20L

2011. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit csinálsz, amiatt gyűlölik sokan a nőket! Alaktomos szemét dolog ez! Kavarás, hülyítés stb mint ostoba tinipic$áknak való. Aztán meg sírnak ha ostoba qurvaként kezelik őket! Lehetne több eszed is, hogy nem mész bele a $zardobálásba!!!!
2011. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!