Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, meg lehet bocsájtani neki?

Figyelt kérdés

A barátnömmel 1 éve vagyunk együtt,nagyon jó a kapcsolatunk ő 29 éves én 32.

Tudom,hogy szeret és ezt érzem is,de van egy nem elhanyagolható problémám amit még nem beszéltem meg vele!

Nem rég derült ki,hogy a kapcsolatunk harmadik hónapjában

megcsalt a volt barátjával,de ő ezt még nem tudja,hogy én tudok róla!

A kérdésem,egyszer mindenki hibázhat,vagy rossz előjel a kapcsolatunkra nézve?

Üdv: Kornél


2008. jan. 11. 20:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Én 19 éves lány vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal. (ő 32) Nem olyan rég volt egy kis félrelépésem, de csak csók, bár ez is bőven elég. Elmondtam neki,mert nagyon bántott a dolog, akkor elköltözött tőlem, de mindketten rájöttünk,hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni, megbocsájtott. Azóta úgy érzem még jobban szeretem, és soha többet nem csinálnék ilyet. Bár a te barátnőd más típus mint én, őt nem hiszem,hogy bántja a dolog. Viszont már régebben csalt meg, azóta biztos sok szépet csináltatok együtt, mostmár nem érdemes szakítanotok. Ha tényleg érzed,hogy szeret, bocsáss meg neki.
2008. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez majd 1 éves félrelépés. Azt kellene tudni, akkor egyszer csinált e ilyet, vagy azóta is előfordult? Ha akkor egyszer, az még megbocsátható. Ha többször is, akkor én nem hiszem hogy megbocsátanám.


Azt is tudnod kell, szereted e őt még. Ha szereted, akkor bármi megbocsátható. Ha már nem szereted, akkor ez egy tuti indok a szakításra. Nem azt kell mondanod, hogy kiszerettem belőled, hanem azt: tudom hogy megcsaltál te szégyentelen :D

2008. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás és megcsalás között is van különbség, hogy érzett e valamit a lány a fiú iránt, vagy csók volt sex esetleg valami más. De ha nem olyan nagyon nagy dlog, akkor meg lehet bocsájtani. Az én barátom 3 éve csalt meg, akkor 1 éve jártunk, akkor szakítottam vele. nem tudom hogy mi volt, csak annyit hogy velem párhuzamosan volt egy mási lány. a lány hívott fel engem, hogy én kivagyok, és mijen jogon irok a fiúnak, hogy szeretem. mondtam hogy azon a jogon, hogy a barátnője vagyok. nah mind1 nem ez a lényeg. egyszer szerintem mindenkinek meg lehet bocsájtani. csak ha már másodszorra vagy többedszerre is megteszi akkor felejtős a kapcsolat. sajnos a barátnőm 1 év alatt 5 emberrel csalta meg a barátját a srác 2-ről tud. és nem tudom még most se megértni hogy mi a jó neki ebben, és a lányt miért nem hagyja el. lehet hogy szereti, de nem érné meg. csak annyit tudok mondani, hogy bocsáss meg neki, egyszer megesik, sajnos sok mindenkivel. ha szereted akkor egy kis félrelépés nem lehet probléma. Rem megoldódik a probléma:)
2008. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,hogy meddig ment el.De jobb tiszta lappal folytatni,ha akarjátok,ezért kérdezz rá szemtől-szembe beszéld meg vele.Én nem maradnék,mert nálam az az elv,ha egyszer megteszi máskor is fogja,de nem lehetek pesszimista más kapcsolata felett.Én ha bebizonyosodna folyton rákiabálnám.Nem tudom,rajtatok múlik,hogy mennyire erős a szerelem,az őszinteség és a bizalom.
2008. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz előjel.Megkérdezhetnéd tőle, hogyha ennyire a pasijára volt ráhangolódva, akkor előtte miért nem hagyott el téged?Ez így lett volna a legtisztább dolog.Szerintem egy ilyen eset után, nagyon nehéz vagypedig nem lehet többé megbízni a megcsalóban.Szerintem hagyd el és ne bocsáss meg.
2008. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is megcsaltam a paromat az exemmel. Igazabol nem is gondoltam arra, hogy ez csalas. Hiszen meg magam sem tudtam mit akarok. Ketten legyeskedtek a kedvemert az egyikkel egyutt eltem evekig a masik meg uj volt....

Persze nem kerdes, hogy ki nyert ugye? Ha nem az ex!!!!En elmondtam ugy 3 honap utan amikoris ugy dontottem vegleg megszabadulok az ex-tol. Kedvesemet nem erte varatlanul es nem is vette zokon. Tudta, hogy mi a helyzet velem. Azonban nem bizta a veletlenre...par honap mulva megkerte a kezem.

Nem volt szep attol aki elmondta ezt neked ha a Kedvesed nem tette meg. Lehet nem is fontos neki, lehet ugyanabba a hibaba esett bele amibe en is anno.

Elmult es azota sem volt massal csak veled. Ez onmagaert beszel.

2008. jan. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!