Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakiböl kiszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiböl kiszeretni? Nagyon beleszerettem egy csajba s ö megcsalt meg nem tudom bocsájtani de még mindig szeretem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy húzod kifele csavard ellenkező irányba, mint amikor bele szerettél.
2010. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsit segitsetek na
2010. márc. 6. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy majd elmúlik
2010. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra már az is kiszeretés, ha megcsalt, és ha már nem tudod ezt neki megbocsájtani, jó uton haladol, hogy tul tedd magad ezen a lányon. Gondold csak el, ha újra intim helyzetben lennél vele,akkor is az járna a fejedben, hogy előtted járt már ott valaki!
2010. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

Én olyankor flörtölök a csajokkal és sokkal jobban érzem magam. (Most is...)

19/f

2010. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
uhh szegény. megértelek.ha gondolod msn beszélhetünk ha akarsz rola beszélni:) beatrixxxy@citromail.hu
2010. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Keres pár éjszakás kalandokat, ismerkegy idővel elmúlik.

Semmikép se guboz be, sok helyre járj el otthonról.

2010. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Légy férfi!Hagyd a csudába!
2010. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sehogy!bele kell torodni:)vagy megbocsatod neki es tovabbra is hujet csinal beloled!
2010. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..én is egy ilyen lány vagyok, és mindent megadnék egy második lehetőségért..lehet, hogy a volt barátnőd is..
2010. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!