Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinek már felkészültem rá, hogy szerelmet vallok neki, de nem tudom, hogy jó ötlet-e és ha igen, mikor és hol?

Figyelt kérdés

12. -es fiú vagyok és van egy lány osztálytársam akibe őrülten beleszerettem, de olyan szinten, hogy nap- nap után csak rá gondolok, sőt, nem egyszer (hanem milliószor) vele is álmodom. Együtt táncolok vele szalagavatós táncra, és történetesen tudom, hogy tudja, hogy szeretem, mégsem tudok vele egyről a kettőre jutni. Egyszer már elhívtam moziba, de azt mondta nem ér rá, és kedve sincs. Beszélgetni szoktam vele, de sajnos nem olyan beszélgetős fajta (nem csak velem nem beszélget).

Én a csütörtöki táncpróba előtt, négyszemközt terveztem, de szeretném a ti véleményeteket is kikérni.


Ui. Versírásban jeleskedem, de tudomásom szerint nem szereti a verseket.


2010. nov. 15. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj, de aranyos vagy...:) Ha a neki írott verseket sem szereti, akkor szerintem gáz van vele...


"Egyszer már elhívtam moziba, de azt mondta nem ér rá, és kedve sincs."

Ez nem túl bíztató...

Lehet, hogy nem tetszel neki, de lehet, hogy csak szimplán félénk, vagy csak szimplán undok...

De ha tetszel neki akár egy kicsit is, akkor nem tudom elhinni, hogy nem hatódik meg egy verses vallomástól. Ez olyan romantikus!:P Szerintem mindenképp próbáld meg, nincs vesztenivalód.

2010. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem hívd el még egyszer valahová


amúgy akkor mond neki amikor úgy érzed...belülről elfog egy érzés, hogy na MOST:) és akkor:P

2010. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény, moziba nem jött, verses vallomás után természetesen nemet mondott :(
2010. nov. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!